Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mégis mit gondolnak a menekült...

Mégis mit gondolnak a menekültek mitől lesz nekik itt jobb európában?

Figyelt kérdés
sokszor hangoztatják hogy dolgozni akarnak.jó vicc. nyilván nagy szükség van képzetlen nyelvet sem beszélő emberekre.nehogy azt mondjátok hogy diplomás agysebészek szöknek a zöldhatáron.
2015. júl. 15. 22:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

A Debreceni menekultáborba van egy férfi aki 13 éve van ott azért annyi év alatt tudod volna munkát találni!

Ezek a menekültek nem háborús országból érkeznek! 4 fő ország van Albánia, Nigéria, Líbia, Törökország ezekbe az országokba nincs betegség se harc és ha valaki járt volna Líbiában vagy Törökországba akkor tudja hogy egy tanult ember jobban meg el mint bármely európai országban csak egy baj van ezek nem tanultak akivel eddig találkoztam a legokosabbnak is 10 osztálya van!Franciaországba Párizsba több kerületbe nem mer se rendőr se civil be lépni ezek az úgynevezett tiltott zónák ahová a rendőrök csak 50 én mernek be menni! Utána jönn Hollandia amsterdamnak több része van ahol fehérbőrü ember ismeretlen mivel már ki szorították őket onnan na és Svédország pár hónap alatt 1000 lányt erőszakoltak meg ez az tán a rejtett erő forrás minden országnak!

De még pár ország pl Németország a lakosság 10 % bevándorló na és Anglia ahol 1000 mecset van!Ha én ki megyek Kuvaitba, katarba vagy az arab Emírségekbe hány templont látok hogy tudjak imátkozni! Fére ne értsétek ez nem muszlimok ellen szól nem is a bevándorlók ellen mert van muszlim ismerősöm aki kint lakik a közel keleten és semmi nem kényszeríti hogy meneküljön!

Na és Amerika ő kezdet el haboruzni akkor miért nem ő fogadja be őket mert egy r. (csak a gyakorikerdesek nem engedik hogy ki írjam) aki több embert ölt meg mint Hitler!

Ha van benne helyesírási probléma ne haragudjatok mert telefonról vagyok!

2015. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
igazad van.de arra aztán várhatunk hogy az usa által gerjesztett menekült hullámot ők fogadják be.sőt kijelentették hogy szívesen várnak minden jól képzett diplomás európait.de a képzetlen bevándorlókat természetesen nem.így is belefulladnak az illegális bevándorlókba ők is.most már több latin és fekete gyerek született ott is mint fehér.rántanának magukkal minket is.mivel az usa madzagon rángatja az uniót így természetesen ez a rakás liberalista örömmel segédkezik abban hogy ide viszont betelepítsék a bevándorlókat eltüntetve az európai fehér lakosságot.
2015. júl. 20. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!