Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország milyen kapcsolatba...

Németország milyen kapcsolatban van Oroszországgal?

Figyelt kérdés
Köztudottan az oroszok vágya lenne egy Liszabontól Vlagyivosztovig létrejövő Eurázsiai Unió.Szerintetek létrejöhet és jól járnánk vele??(Eu és az Eurázsiai Unió egyesülne)
2015. júl. 17. 19:30
 1/4 schocko ***** válasza:
Nemszeretem viszonyban vannak...
2015. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es: Ezt azért vitatnám! Az európai nagyhatalmak közül újabban mindig a németek veszik a védelmükbe az oroszokat, és mindig Merkel anyáskodik, hogy legyen végre rend Kelet-Európában.

Meg akkor még ott van az Északi-áramlat gázvezeték, hogy Németország Ukrajna érintése nélkül kaphasson orosz gázt stb.

Nincsenek ám annyira rosszban.

2015. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 schocko ***** válasza:
Persze, kellene nekünk az orosz piac, sok cégünk került kényelmetlen helyzetbe a szankciók miatt, de meg kell nekik mutatni ki az úr a házban...egyébként az affér óta én még nem láttam pozitív vélekedést velük kapcsolatban...
2015. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ceri ***** válasza:

"nincsenek ám olyan rosszban"


A politika nem erről szól, hanem hasznosságról, előnyökről.


Az az unió nem fog létrejönni egyhamar, mert Oroszországnak hátrányos lenne. Az oroszok a BRICS csoportban érdekeltek, méghozzá azért, mert ott sokkal kedvezőbbek az esélyeik.

A nyugat potenciális nulla, de egyenlőre még diktálhatna a fejletlenebb oroszoknak. Az oroszok pedig nyilván nem akarnak pl a mi sorsunkra jutni. A nyugat összeomlása is kevésbé fogja talán érinteni őket így.

2015. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!