Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az olaszokon kívül kik mernek...

Az olaszokon kívül kik mernek kiállni a betelepítések ellen Európában?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyen után, nem is csodálom:

https://www.youtube.com/watch?v=fX73ggsMNEI


Az olaszok mindig is temperamentumosak voltak, talán az egyetlen nyugati ország, ahol kiállnak a betelepítések ellen, ami a nép akarata ellenére történik és a kormányok meg az EU is asszisztál hozzá.



2015. júl. 18. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kirívó eset csupán. Ha annyira temperamentumosak lennének, akkor nem lepték volna el az egész országukat a bevándorlók...
2015. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd a Camorra rendbe rakja őket! :)
2015. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ceri ***** válasza:
32%

Nem tudom miért nem mernek kiállni mások is. Persze van aki nem is akar. A gazdagabb országokban már nem akar senki dolgozni, oda annyi önjelölt rabszolgát mindig be fognak engedni amennyire szükségük lesz.


Különben meg azt ajánlom a betelepülés pártiaknak (nálunk is), hogy fogadjanak be személyesen saját felelősségre a saját ingatlanaikba menekülteket. De legjobb lenne ha ők mennének ki Pakisztánba, meg Csádba hozzájuk, legalább 2 legyet ütnénk 1 csapásra.

2015. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Ez valami vicc akar lenni ugye? Olaszország egyáltalán nem áll ki a bevándorlás ellen, a legtöbb bevándorlót pont az olaszoknak köszönhetjük.

Ők épp azt szeretnék elérni, hogy minden eu-s tag vegye ki a részét a bevándorlók befogadásából.

Az meg, hogy pár tucat ember hőbörög egy jót az nem változtat semmin.

2015. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es, nagyot tévedsz!


Én gyakran járok Olaszországba és beszélek is olaszul. Nézem a napi olasz sajtót és egyáltalán nem rajonganak a menekültekért. A kormány baloldali, nyilván nem fog menekültellenes lenni, különben Merkel Mutti nem fogja elengedni az olasz államdósságot és a nyakába zúdítja az olasz államcsődöt. Hiába folytat Renzi menekültbarát és orbánellenes retorikát, attól még nem rajta keresztül kéne az olaszokat jellemzi.


Akiket én ismerek olaszokat, azok dicsértek minket, hogy a kerítést felhúztuk, elegük van a menekültáradatból. Olaszországban kötelező a 110 megyében 70 menekültet elhelyezni.

2016. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, természetesen a 70 menekültet megyénként kell érteni, tehát 70*110= 7700 menekültről van szó.
2016. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!