Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is Hillary Clinton...

Szerintetek is Hillary Clinton lesz az USA új elnöke?

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 13:31
 1/7 szántóvető ***** válasza:

nem mert nem hajlandó lecummantani a férjét.ki szavazná meg elnöknek?az emberek nem felejtenek.egy elnöknek meg kell tennie mindent,tökéletesnek kell lennie.

[link]

2015. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Nincs kizárva.

De nagyon remélem, hogy nem:

[link]

2015. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Sokan elégedetlenek Obamával. Főleg olyan események tükrében hogy újra lehet rettegni a terroristáktól (IÁ), Obama egészségügyi biztosítási programja is nagy felháborodást keltett, illetve az egyneműek házassága, a konföderációs zászló betiltása, illetve a fegyverek betiltásáért folytatott harc sem tett jót a demokraták népszerűségének.
2015. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Remelem, nem.
2015. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, de nézzétek meg az ellenfeleket. Ismét egy Bush? Ne vicceljünk már... Még Biden esélyes, de ha jól tudom ő még hivatalosan nem jelöltette magát.
2015. júl. 25. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Akárhogy is, jelenleg ő a legesélyesebb. Nagyjából minden az ő győzelmét támasztja alá. Mellette még Scott Walker aki esélyes lehet.

Bár én sem értek igazán egyet Hillary "dolgaival", még mindig inkább ő legyen az elnöki székben, mint Donald Trump. (Isten mentse a világot, ha annak az embernek atomot adnak a keze alá.)


Bár sokan nem értenek egyet Obama lépéseivel messze ő volt az elmúlt 1-2 évtized legjobb elnöke és a legtöbb döntése ésszerű volt. Nem egyszerű egy olyan ember hibáit helyrehozni, mint George Bush...

2015. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de külpolitikában nem oszt nem szoroz.

Demokraták külpolitikában már Pearl Harbor óta csak be nem tartott ígéretekben mások mind a Republikánusok.

Belpolitika is főleg hazug ígéretek szintjén más, és abban hogy elosztják a teendőket ciklusok közt amit megtennének és megtehetnek.

Hillary Clinton végül is a tömeg pusztító fegyver előállításban eladásban erősen érdekelt személy, ő és nem férje a vérrokona és szűk klikkjének tagja az amerikai elnöki családnak. (Tudom, hogy az angol múltat csak meg írták, mint hős történetet. De a rokonságot ők is elismerték.)

Ha letudják elég mélyre nyomni az szavazok torkán ezt a botrányos, önkontroll nélküli narkóst akkor igen.

2015. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!