Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van-e létjogosultsága a...

Van-e létjogosultsága a szuverén Ukrajnának?

Figyelt kérdés
Vélemenyem szerint nem igazán.

2015. júl. 30. 23:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
9%
Nincsen
2015. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
ugynannyi van mint a szuverén magyarországnak.
2015. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Véleményem szerint lakik ott legalább 35-38 millió nem orosz is, tehát van. Ennyi erővel van-e létjogosultsága a mai Oroszországnak a mai formájában léteznie.
2015. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Kedves első, mi a szar az, hogy nincsen, amíg van 45 millió ukrán addig nyilván van. És miért jutottál arra, hogy nincsen? mármint te kérdező.
2015. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
azert gondolom igy mert az ukran nep valojaban az orosz keleti aga (az elso orosz allam a kijevi rusz volt es ennek az utodallama a vlagyimir-moszkvai nagyfejedelemseg). Az ukran nyelv pedig tulajdonkeppen az orosz nyugati dialektusa
2015. júl. 31. 00:30
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Hadd döntsék már el ők, hogy csak valami orosz dialektusról van szó vagy különálló nyelvről és népről :D
2015. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Az ukrán nép függetlenségi törekvései több évszázadosak, tehát van. Most azért, mert szerinted az ukránok oroszok, attól még ennek pár tízmillió ukrán ellentmondana, de még az oroszok is. Ennyi erővel te meg egy továbbfejlődött majom vagy, szóval nincs létjogosultságod. Ez már megint egy "hülye 12 éves gyerek kiír egy kérdést, amihez távolról sincs gőze" dolog.
2015. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy jó érv, amit mondasz csak az a helyzet, hogyha akartak volna már rég csatlakozhattak volna Oroszországhoz. A jelenlegi helyzet pedig szerintem minden eddiginél (II.Vh-t nem számolva) jobban egymás ellen fordítja a két népet. Putyin jó munkát végez, néha azt hiszem direkt arra törekszik, hogy mindenki főgnoszként tekintsen rá.
2015. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen nem vagyok kivancsi ra hogy ok hogy gondoljak. En a kedves forumozoknak tettem fel a kerdest hogy a rendelkezesre allo tortenelmi es egyeb adatok alapjan hogyan itelik meg az Ukranok helyzetet.
2015. júl. 31. 00:51
 10/27 A kérdező kommentje:
bocsanat ez meg a hatosnak ment :)
2015. júl. 31. 00:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!