Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek erről? Ez...

Mi a véleményetek erről? Ez (burkolt) háború Európa ellen?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 14. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Vannak különböző vélemények. Mi, egyszerű emberek sajnos nem tudhatjuk, kinek van igaza, és ki beszél érdekből. Érdemes minden eshetőségre felkészülni, mert sose lehet tudni.
2015. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Mi a véleményem?

Már megint egy forráshivatkozás nélküli kuczug-firkálmány...

2015. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Na persze :)


Már ott röhögtem, hogy a hiteles Kurucz.infó a hírforrás :D

2015. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Elég fáradt vagyok, és kerestem, hogy hol a forrás. Csak azután fogtam fel, hogy a Kurucinfó hozta le a cikket. Ez olyan mintha baloldali érveléseket 168 órás cikkekkel akarnánk alátámasztani...
2015. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2015. aug. 15. 00:55
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Igen, nekünk mindenki ellenség :D
2015. aug. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

"Bombaként robbant a hír"


Legfeljebb azok közt akik ezt eddig nem tudták.

2015. aug. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Én nem látom a burkolatot. Szerintem teljesen nyíltan csinálják.
2015. aug. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Még mielőtt valaki túlságosan komolyan venné az osztrák portál hírét érdemes szétnézni hová is húznak! Bezony, ez is egy "alter" oldal.

Már a neve is árulkodó:

Info-Direk magazin egy szabad világnak!

a fenntartója: Egyesület a véleményszabadságért és független újságírásért.


A rólunk (über uns) rész pedig így indul: Itt alternatív híreket találhat, melyeket a Mainstream (értsd: média) garantáltan elhallgat vagy elferdít.


Még jobb, ennek az újságnak van nyomtatott változata is! Tippeljetek hármat melyik nagyhatalom vezetőjét dicsőítik a címlapon? Na, na, valami ötlet? Úgy van, Putyin!

Mi a képaláírás: Nekünk is kell egy olyan mint Putyin.


Az idei második szám címlapján:

Az USA birodalmi offenzívája. Hazugságok és bombák. Az EU-ból való kilépés lehetséges.


Az aktuális hírek is csak a szokásos "alternatív" színvonal. Oroszország nagyon keményen gyakorlatozik, Oroszország kimondja az igazat, Putyin megmondja a menekültproblémáról az igazat, A Rothschildok pénzelik a menekült bizniszt, Hiroshima tömegmészárlás és háborús bűn volt és ha még görgetsz lejjebb augusztus 5.-iki megjelenéssel van fent az ominózus írás! Derék kurucaink csak közel tíz napot késtek a közlésével. Meg bónuszpont jár annak, aki már úgy tálalja, hogy: "Az afrikai bevándorlók többsége azt állította, hogy különböző amerikai szervezeteken keresztül jutottak hozzá ahhoz a pénzhez, amiből az Európai Unió területére utaztak" -ez a kurucos magyar "fordításban" található, míg az eredetiben csak annyi van, hogy a az osztrák katonai elhárítás egyes tagjaitól származó hírek szerint bizonyos amerikai szervezetek a csempészek díjának jelentős részét kifizetik.


Szóval mindezt vegyétek figyelembe, mikor eldöntitek mennyire "hiteles" az ominózus magazin. Ez egy kurucinfo "leicht" oldal, tehát ne csak kurucékat, hanem a "Direkt"-et is kezeljétek helyén.

2015. aug. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez aztán nagyon hiteles oldal.
2015. aug. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!