Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyint miért nem vetik meg...

Putyint miért nem vetik meg amiért kijelentette, hogy Oroszország nem fogad menekülteket?

Figyelt kérdés

És még kicsit incselkedett is, hogy aki a Sharia törvényei szerint akar élni az menjen ODA, ahol úgy élnek, nekik nincs szükségük erre. És még azt is hozzátette, hogy nem érdekli másod véleménye, ha nem értenek vele egyet.


Ő miért tehette ezt meg? Vagy ő túl nagy kutya, hogy ráugassanak? (ellenben Viktorkával)


2015. aug. 15. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Például ő nem az EU-tagja és az orosz rendszer hivatalosan sem demokrácia, a miénk papíron még az bár a jó Viktorunk szerintem ezen is dolgozik már.
2015. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Igen ő túl nagy kutya, de eu tagoknak kötelező és mi emberségesek vagyunk mint oroszország

én putyin helyébe mondanám, h gyertek szíriaiak, szibéria úgy is lakatlan

2015. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Putyin a világ egyik legbefolyásosabb embere, egyesek szerint a leggazdagabb is.


Oroszország gyakorlatilag azt csinál, amit akar, senkinek nem tartozik felelősséggel.

2015. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Azért van ott most is 350 000 menekült, mert nem fogad be egyet sem :D


Egyébként amit előzők mondtak: egyszerűen megteheti, hogy szrik majdnem mindenbe.

2015. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"És még kicsit incselkedett is, hogy aki a Sharia törvényei szerint akar élni az menjen ODA, ahol úgy élnek, nekik nincs szükségük erre."


Nincs?


https://www.youtube.com/watch?v=J3sjnU_YFR8

https://www.youtube.com/watch?v=Aihmte1DWvA

2015. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5


1.) Moszkva lakossága nagyobb mint Magyarország teljes népessége.

2.) Oroszországban alapból élnek muszlimok, ezek nem menekültek. 10-15% az alap muszlim lakosság

2015. aug. 15. 22:36
 7/15 A kérdező kommentje:

Habár kicsit ijesztőek a videók amiket linkeltél. Ugyan ilyen képeket láttam Párizsról.

Kíváncsi leszek, hogy mondjuk Berlinben vagy más német nagyvárosban, hogy fogják ezt tűrni a németek...

2015. aug. 15. 22:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja ők nem EU tagok, meg nem függnek annyira másoktól mint mi. Na meg Putyin konzervatív, meg az oroszok amúgy is konzervatívabbak nem liberálisak mint itt az EU-ban, őket elkerülte a sok média hülyítés, hogy szegény "menekültek", a mi vezetőinknek hála mi csak abból tanulunk majd, ha már minket is érintő nagyobb balhé lesz.
2015. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Putyin kapja az áldást sok mindenért. A nemzetközi politikának nem épp a kedvence, főleg az ukrán ügy óta.
2015. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

"Habár kicsit ijesztőek a videók amiket linkeltél."


Én is rendesen teleraktam a gatyám a sok imádkozó ember láttán. Nem is értem, miért tűrik ezt meg.


"Na meg Putyin konzervatív"


Ilyen finoman megfogalmazva még nem láttam leírva a "diktátor" szót.

2015. aug. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!