Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin kijelentette, hogy...

Putyin kijelentette, hogy szívesen meghívná Magyarországot (is) az Eurázsiai Unióba. Miért?

Figyelt kérdés

Jelenleg EU tagok vagyunk, gondolom 2-nek nem lehetünk tagjai.

És miért pont Magyarországot hívná meg?


(Meg Bulgáriát, de érdekes, Romániáról nem esik szó)



2013. jún. 3. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Finnországot is meghívná.


Erre csak maga Putyin tudja a választ.

2013. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

Jó kérdés. Majd jön egy agyas aki megmagyarázza valami hülyeséggel. Így részemről látszólag stabilabbnak tűnik mint az EU. Bár én úgy vagyok vele, hogy ez az egységesítés sose vezetett jóhoz. Legyen az akármilyen izmus, vagy unió. Írtad hogy a romáokról nem esik szó. Valószínűleg ezért, mert ponta úr jól megvan az eu-ban.

Amúgy honnan szedted a feltételezést, hogy ez történne.

2013. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vadkan01 ***** válasza:
100%
Szerintem a déli áramlat miatt(készülő gázvezeték) ami keresztül megy Bulgárián, Szerbián, Magyarországon, Ausztrián és most jön a csábító rész, ha belépnénk akkor olcsóbb lenne ez a gáz. Na meg az olaj és lehetne 400 forintos árak helyett 200 forintos a benzin ára, ami megint csak jól hangzik. Bár ha belépnénk akkor már nem a Nyugat érdekszférája lennénk, hanem az oroszoké.
2013. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

"Na meg az olaj és lehetne 400 forintos árak helyett 200 forintos a benzin ára, ami megint csak jól hangzik."


mivel a 400-ból több, mint 200 az adó, így ez eléggé valószínűtlen...

2013. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Akkor röhögnék nagyot, ha az EU-t nagy hévvel elutasító Jobbik gondolkodás nélkül lenne Putyin bácsi gyarmata. Ne gondoljuk azt, hogy Magyarország vagy Finnország egyenrangú partner lenne egy ilyen szervezetben Oroszországgal. Jó vicc. Lehet, hogy most az EU-ban sem az, sőt szinte biztos, de erre nem az a megoldás, hogy visszafutunk a Szovjetunióhoz. Szerintem most a kivárásra kéne játszani: megvárni, hogy az EU merre halad, mert az biztos, hogy a következő években jelentősen átalakul, majd utána dönteni, hogy ez jó-e vagy sem.
2013. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
100% hogy rosz irányba fog haladni az eu. ezt garantálom. ennek az uniósításnak csak egy a célja. az uj világrend megalapítása. az már lényegtelen, hogy ázsiai, vagy európai. így is úgyis lesznek olyanok, akik a rövidebbet fogják húzni. valahogy úgy mint a székfoglalós játékban...
2013. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Micsoda??? Én ilyet nem hallottam, pedig rendszeresen olvasok híreket a nagyvilágról, nem pedig a sztárokról.


De az orosz gázzal kapcsolatban ma is említettek.

2013. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

" hogy visszafutunk a Szovjetunióhoz. Szerintem most a kivárásra kéne játszani: megvárni, hogy az EU merre halad, mert az biztos, hogy a következő években jelentősen átalakul, majd utána dönteni, hogy ez jó-e vagy sem."


Az EU társadalompolitikája alapból nem jó.

Az oroszokkal egy bandába biztos nem lenne ilyen szélsőséges kisebbségvédelem meg hasonlók.

Oroszországban elsők az oroszok , elsődleges az orosz és aztán lehet szó a kisebbségről is.


Az EU gyakorlatilag kiirtja az európaiakat a politikájával.Az oroszok azért nagyon igyekeznek helyreállítani a demográfiát és erkölcsileg is magasabb szinten állnak.Az EU-ban ez nincs meg.

2013. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

"Oroszországban elsők az oroszok "


És ez így lenne az Eurázsiai Unióban is, ne legyenek illúzióink.

2013. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

"Micsoda??? Én ilyet nem hallottam, pedig rendszeresen olvasok híreket a nagyvilágról, nem pedig a sztárokról.


De az orosz gázzal kapcsolatban ma is említettek."


Köszönjük emese. Bizonyára a sindexből, a hpv-ből és a retek klubból informálódsz. Így ne csodálkozz, ha hiányos az ismereted.



"Az EU társadalompolitikája alapból nem jó.

Az oroszokkal egy bandába biztos nem lenne ilyen szélsőséges kisebbségvédelem meg hasonlók.

Oroszországban elsők az oroszok , elsődleges az orosz és aztán lehet szó a kisebbségről is.


Az EU gyakorlatilag kiirtja az európaiakat a politikájával.Az oroszok azért nagyon igyekeznek helyreállítani a demográfiát és erkölcsileg is magasabb szinten állnak.Az EU-ban ez nincs meg."


Igen ahogy egy normális országban lennie kellene.



" "Oroszországban elsők az oroszok "


És ez így lenne az Eurázsiai Unióban is, ne legyenek illúzióink."


Igen, pont úgy ahogyan minden ország a saját érdekeit nézi.

2013. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!