Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Malmö-ben milyen a közbiztonság?

Malmö-ben milyen a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Oda tervezek majd menni dolgozni,azt hallottam nem a legjobb.Mennyire lehet vészes,olyasmi van mint Budapest azért? :S
2015. aug. 18. 10:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Olyan jó, hogy van itt egy itt egy kis pattanásos képű tizenéves kis köcsög, aki a lábát soha be nem tette Malmöbe de osztja az észt. Én éltem és dolgoztam a Mobilia környéken. Nagyon jó hely.
2015. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Én már régóta mondom, a svéd belügyminisztériumnak segítséget kéne kérnie a magyar fotelnáciktól, sokkal többet tudnak az országról, mint az ott lakó emberek, vagy a helyi kriminológusok, bűnügyi nyomozók.
2015. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

#12


A déli határt nem találják meg a menekültverő-túráikon, honnan veszed hogy Svédország helyett nem Belgiumban kötnek ki?

2015. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11%

Igazából ez a város olyan mint Franciaországban Marseille. A multikultúra teljes bukásának a reprezentatív mintája. Bűnözésről, No-Go zónákról, bevándorlás politika teljes kudarcáról, nemi erőszakokról hírhedté vált város, ahonnan teljes gőzzel menekülnek a svédek, pedig munkalehetőség az lenne bőven, csak a lakosság összetétele miatt.


(Kíváncsi lennék, hogy a kérdező miért pont oda megy. Pedig olyan nagy a világ. Nyilván azért mert ott kapott állást. És miért pont ott? Mert a svédek húznak el onnan az ország/világ más részére, és kelet-európaikkal kell feltölteni a munkahelyeket)


Nem azt mondom, lehet van 1-2 biztonságos rész is ott. De gondolom egy akut keleti-EUs bevándorlót nem az úri negyedben fognak elhelyezni, hanem a muszlim gettókhoz közel.

2015. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%
12. Az nem úgy volt, izraeli kémrepülőgépek berepültek és összezavarták a gps-üket, nehogy megállítsák a cionillumináti nemzetközi pénzhatalom tervének végrehajtását a keserű puskákkal.
2015. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja voltam ott 4 napig. A belváros éjszaka is teljesen biztonságosnak tűnt, viszont a külvárosba megesett, hogy rajtam kívül 1-2 fehér ember volt és 40-50 bevándorló a buszon.
2015. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
44%
7 éve élek itt, naponta járok no go zónán keresztül soha semmilyen atrocitás nem ért ott sem meg máshol sem. A lengyelekkel több a baj mint az iszlámokkal.
2015. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!