Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Donald Trump-nak mekkora...

Donald Trump-nak mekkora esélye van a győzelemre a jelenlegi állás szerint?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez még csak sötétben tapogatózás, csak kíváncsi vagyok.
2015. aug. 20. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Semekkora. Az az ember egy idióta. Minél többet foglalkoznak vele, annál többször csúszik meg. Pl a McCain üggyel is vesztett egy csomó támogatást.

+még ha valahogy meg is nyeri a republikánus jelölést, semmi esélye Hillary/Sanders ellen. Aki most azt mondja nem szavazna a demokratákra rohanna rájuk szavazni ha a másik oldalon Trump indulna.

Szóval szerintem nyugodtan kiélvezhetjük a kampányát minden abszurditásával, nem kell attól félni hogy elnök lesz.

2015. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%

Nulllllllllllllllla.

Az amerikai elnökválasztást az nyeri, akit a Wall Streat megválaszt. A többi, mármint mikor a választók elmennek az urnákhoz, pusztán formaság. Ezt a fickót miért választaná meg?

2015. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Én jelenleg azt gondolnál, Clinton fog győzni. Az első fekete elnök után meg fogják választani az első nőit is.
2015. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Wall Streat"


:DDD

2015. aug. 20. 20:42
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos nem sok.


Pedig Tump jópofa politikus.Szereti kiakasztani a demokratákat.

2015. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A republikánusokat sokkal jobban kiakasztja. A demokraták örülnek neki, hogy lejáratja a másik pártot.
2015. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

A Wall Street témához kapcsolódóan:

Anno Gábor Zsazsa szomszédja Ronald Reagan volt.

Megkérdezték tőle, milyen ember Reagan, azt felelte, kedves, sok időt töltenek együtt, szereti a magyar kajákat, de finoman szólva nem egy észlény. De semmi baj, az USA-t úgyis bankárok vezetik, nem az elnök.


Nem én mondtam...

2015. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Trump-nak milliárdjai vannak... Nagyon hülye nem lehet, de eleggé leszerepel a nyilvámosság előtt... Semmi esélye nem lenne Hillary és pláne Sanders ellen.
2015. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Marczell ***** válasza:

nos az a feltételezés hogy zéró esélye van rá, nem teljesen állja meg a helyét


érdemes figyelni az amcsi felméréseket, azok alapján pedig kialakítani egy trendet

itt van 2 link

[link]

[link]


személy szerint nem örülnék annak ha ő lenne a következő elnök. az amerikai elnök olyan intézmény amiben nagy hatalom összpontosul. ez az ember nekem agresszívnek tűnik, még csak az kéne hogy háborút szítson Oroszország ellen

2015. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5-ös, annyi pozitívumunk tényleg lenne, hogy legalább megválasztása után röhöghetnénk egy jót rajta... Persze amíg ki nem robbantja a harmadik világháborút. :D
2015. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!