Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valójában az Illuminati áll...

Valójában az Illuminati áll az európát ért menekültáradat mögött?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 05:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Persze, karöltve a raptorokkal, vagy mi a f***szommal.
2015. aug. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem egy szupetitkos transzdimenzionális titkos társaság a a Gumimaci Vérszövetség! Valójában az Illuminati csak az ő bábjuk. Csak ez akkora titok, hogy egyetelen hírportál sem írhatja meg, én viszont ismerek valakit, akinek a huszonharmad unokatestvérének a szobatársa ismert valakit, aki ismaert valakit, aki lelplezte a sötét terveiket és elmonda!
2015. aug. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen, karöltve a cionbolseviknácibibsilibsikóserortodoxjudeokomcsivörösbrigád cigánybűnöző maffiaszervezetekkel. ELVESZTÜNK :'(
2015. aug. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Valaki áll mögötte az biztos, mert nem a szél fújta őket ide
2015. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Basszus, lebuktunk. :(


Egy gyíkember

2015. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Aki kételkedik ebben az elméletben az kicsit olvasgathatná Dr. Drábik írásait többek között.
2015. aug. 28. 08:39
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Drábik az Isten!!!4négy Ő mondja meg az igaSSágot amit a gonosz cionistaglobalizációsbolsevistalibsivöröspufajkás csőcselék eltitkol a MAGyar NÉP elől!444négy!
2015. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
Én azt nem értem, hogy ez a Drábik miért nem lett sztendáp humorista...
2015. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Én azt nem értem, hogy ez a Drábik miért nem lett sztendáp humorista..."


??? Miért nem az? Nekem Szaniszlóról is csak 30 perc után esett le hogy nem humorista, és komolyan mondja hogy a vörösiszaptárolót amerikai cionista ufózsidók bombázták szét háárppal. Azt hittem utána jön Kovács András Péter, de nem.

2015. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem tudtok elszakadni ettől a gyíkember halandzsától?! Elég egyértelmű, hogy van egy erő ami a háttérből irányítja a dolgokat. Nevezhetjük őket illuminatinak, háttérhatalomnak, vagy az Elitnek, lényegében ugyanarról a valamiről beszélünk. Ez egy kidolgozott terv része. A fehér ember populációt akarják megnegyedelni a fejlett nyugati országokban, főleg európában és észak-amerikában. Teljesen átakarják demográfiailag alakítani a lakosság összetételét. Röviden a fehér ember létszámának drasztikus csökkentése a cél és erre az egyik legjobb módszer, ha beleolvasztják más fajokba. Ez a menekültáradat is ezt a tervet hivatott szolgálni ez szilárd meggyőződésem.
2015. aug. 28. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!