Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország miért akarja...

Németország miért akarja befogadni az összes menekültet? Miért ilyen megengedő a bevándorlókkal szemben?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha másért nem, hát azért, mert az olcsó, igénytelen munkaerőt Németországban is szeretik.
2015. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkit fogadnak be. Kiválogatják az értelmes, szakképzett embereket, a többit visszaküldik. Ezt ők is megmondták, csak kicsit árnyaltabban fogalmaztak.
2015. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de a következő kérdésem akkor az lenne, nem félnek attól, hogy a Nemetektől veszik el a munkát. Mert ha rengeteg ember van aki olcsóbban dolgozik akkor inkább azt választják, nem?
2015. szept. 1. 12:40
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja befogadni. Merkel és csapata első felindulásból akarta.
2015. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Így a legkönnyebb lecsillapítani a kedélyeket. Rengetegen már most rendőrállamot akarnak ani az orwell féle 1984 első lépése. Amerikában már megvolt szeptember tizenegyedikén. Elakarják érni az amcsik hogy mindenki követelje az ellenörzést meg katonai beavatkozást az araboknál amikhez fegyvert tőllük vennenék. Jóval egyszerűbb befogadni amíg tart ez a hisztéria meg nem [link] elfogadni ezt a feltételt ami szétszedné a piacot.
2015. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"A Spiegelnek Manfred Schmidt, a német Migrációs és Menekültügyi Szövetségi Hivatal vezetője egy interjúban azt mondta:

nincs felső határa annak, hány háború elől menekülő és védelemre szoruló embert fogad be Németország."

2015. szept. 1. 12:45
 7/15 anonim ***** válasza:
A menekült még mindig nem bevándorló, bármennyire is tolja ezt a vonalat a kormány.
2015. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha meglesznek a határ menti zónák, ahová egyszerűen bezárják ezeket, az segítene? A teve farka mögül bevándorló analfabéta, vagy csak arabul beszélő, Korán iskolát végzettek milyen munkára alkalmasak? Utcaseprőnek se, mert az, hogy tisztaság, a szemét kezelése ezeknek ismeretlen fogalom.
2015. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt se értem miért különb egy menekült mint egy Magyar bevándorló. Nem akarok belemenni a dologban, mert látom sok indulatot vált ki másokból a téma. De kezdem úgy érezni a menekülttel különbül bánnak mint egy dolgozni akaró bevándorlóval. Persze én is úgy gondolom segíteni kell azt aki a golyó elöl menekül de mintha kezdenének túlzásba esni. Persze ez a téma nem tartozik a kérdésemhez.
2015. szept. 1. 12:57
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Az EU NEOLIBERÁLIS. Egészen addig, amig teljesen muzulmán nem lesz egész Európa. Ne legyünk vakok, ez a cél! Lesznek becsomagolt, elnyomott nők, háremek és mecsetek minden sarkon! Én ebből a szar Európából nem kérek. Nem akarok szemétdombok között, büdös, koszos házban, állandó üvöltözés közt élni. Nem elég nekünk a beilleszkedésre képtelen, nem napon barnultak tömege? Persze ha az arabok elveszik előlük a segillykét, akkor azokat fogják megtámadni.
2015. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!