Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azt nem értem miért nem...

Azt nem értem miért nem engedik ki az országból a menekülteket?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvass el par hasonlo kerdesre mar megadott valaszt, mert nem hinnem, hogy ujra es ujra lefogja irni azt. Egesz nap errol megy a beszelgetes es bar jogos a kerdes es nem lehet rola eleget beszelni, de valojaban mar a csapbol is ez folyik.


-nem engedhetjuk

-hiaba is engednenk, az osztrakok ugy sem engedik tovabb oket

-ha megis tovabbszoknenek, akkor ugy is visszakuldik oket

2015. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán azért mert tegnap megpróbálták, és máris a Németek és az Osztrákok ki voltak akadva.
2015. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Gerjeszt a Fidesz egy problémát, hogy a problémára adott megoldásokkal szerezzék vissza a süllyedő népszerűségüket.
2015. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Gérard G. ***** válasza:
31%

Mert a "kedves" EU-nak sem kellenek, ezért ez a hercehurca. Szerintük ők itt vendégek és úgy kell bánni velük, mintha istenek lennének.

A magyar szűlő belerokkan az iskolakezdésbe, a magyar gyerek éhezik, a kórházi ételek brutálisak, a menekültek tüntetnek, hogy INGYEN kapnak zabálni, de DOLGOZNI nem muszáj, csak ZABÁLNI.


Szegény kislány/kisfiú éhezik hónap végén, hajléktalant elküldik a menekültállomásról, pedig 1000x jobban megérdemelné, ő cserébe nem tüntetne a magyarok ellen. Azt mondják a magyarok rasszisták, szerintem ők várnak el túl sokat.



"GERMANY HELP US". Nekik sem kell több belőlük, de ha visszaküldik őket, akkor is mi vagyunk a hibásak.


Nem akarnak ujjlenyomatvételt, mert akkor nem tudnak évekig rajtunk élősködni.


Randalíroznak, szemetelnek, az utcára szarnak, és ejnye-bejnyével megúsznak mindent.


Börtönnel fenyegetik őket, hát. Mennyi börtönt kellene építeni akkor? És a börtönben arany életük lenne, ülnek és még kaját meg szállást is kapnának érte.


A kis nato-drót nagyon megállítja őket... Köszönjük! Áramot nem akarnak véletlen vezetni bele? Talán többet érne.

2015. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gérard G. ***** válasza:

Menekültek szerint.*


"Szerintük ők itt vendégek és úgy kell bánni velük, mintha istenek lennének."

2015. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as ... ez nem a Fideszrol szol!
2015. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gérard G. ***** válasza:
39%

3# Már elnézést!



A fidesz plakátokat rak ki, hogy gyertek Magyarországra?


Ők elvileg a hű de nagy "háborúból" menekülnek.



Én úgy gondolom, ha elindulnak állják az út árát is.

Vajon miért nem repülővel jönnek be?Úgyis megkapják a menekültstátuszt.

Fizetnek többször több ezer eurót mikor egy fapados géppel megúsznák feleannyiból. PLS LOGIC.

2015. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szerencsés PLS LOGIC-kal dobálózni ha ennek a feltételeit nem tartalmazzák az álltó kérdéseid :)


Egyébként azért nem repülnek, mert nem engedik őket felszállni a légitársaságok.

2015. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert így gerjeszthetik a velük szembeni gyűlöletet, hivatkozhatnak arra, hogy egyre több menekült van az országban. Valahogyan igazolniuk kell a kampányukat, ez hajtja a beteg elméjüket.
2015. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

"A magyar szűlő belerokkan az iskolakezdésbe, a magyar gyerek éhezik, a kórházi ételek brutálisak, a menekültek tüntetnek, hogy INGYEN kapnak zabálni, de DOLGOZNI nem muszáj, csak ZABÁLNI. "


Én magyar vagyok és szeretnék INGYEN ZABÁLNI meló nélkül. Mit tegyek ?

2015. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!