Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Véget ér az Európában tomboló...

Véget ér az Európában tomboló liberalizmus, vagy még ez sem lesz elég?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Soha nem lesz elég nekik.

Ahogyan a bolhának sem elég akárhányszor is kiszeded a kutyusból.

:)

2015. szept. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Európa azért nem gyógyul ki ebből a vírusból, mert nincs meg a megfelelő ellenszer.
2015. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Mondjatok egy életképesebb alternatívát -elárulom momentán nincs- és véget ér a tomboló liberalizmus!
2015. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Egyébként az első két válaszolónak is igaza van, csak nem pont abban az értelemben mint gondolják

Az első rámutat arra, hogy a liberalizmus a legszívósabb ideológia, a második meg kijelenti, hogy nincs jobb alternatíva. Végülis mindkettővel egyet tudok érteni.

2015. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából ha akarnának tudnának változtatni.

Nem is kéne feltétlenül kifordulniuk önmagukból, csak mondjuk kicsit meghúzni egy-két határt, hogy azért mégsem lehet mindent, mert én már nem tudok elképzelni ennek pozitív végkifejletet.


Egy-két határ alatt gondolok mondjuk arra, hogy nem kéne ennyire befogadónak lenni. Elhiszem hogy minden vágyuk hogy segítsenek ezeknek az embereknek (egyébként kell is, a háborús menekülteknek), de minden áron? Több felvétel van, nem úgy viselkednek mint akik elvesztették a hazájukat, és hálásak, hogy segítséget kapnak. Inkább követelőznek, rombolnak, megtagadják az együttműködést. De attól még tapsolva várják őket, ezzel is erősítve, hogy itt a hülye európaiaknál tényleg bármit lehet.


Ez teljesen szembemegy minden észérvvel szerintem.

Az emberek általában nem segítenek annak a hétköznapi életben sem, aki egyértelműen csak kihasználja őket.


Teljesen rossz. Nem értem miért teszik ezt. Orbánnak most teljesen igaza van szerintem, hogy "Európa a tét".

2015. szept. 6. 00:20
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

"A liberalizmusnál nincs jobb alternatíva"


Én nem merem tovább olvasni erre a kérdésre érkezett válaszokat... Félek.

Még a végén harakirit követek el...

2015. szept. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Egy nagyobb balhé kell, és hidd el, el fog tűnni a pátyolgatás azonnal.
2015. szept. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Alternatíva mindig van.


A liberalizmus a legkártékonyabb ideológia, mióta megbukott a szocializmus.


A liberális országoknak már majdnem annyi áldozata van, mint a második világégésnek.

Ugyanis, olyan demográfiai válságot idézett elő, hogy annyira fogynak az echte európaiak, mintha háború lenne.

2015. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Véget fog érni hamarosan, mert az Iszlám Állam átveszi a hatalmat.
2015. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!