Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Dubai-t mért hagyták így...

Dubai-t mért hagyták így felfejlődni?

Figyelt kérdés

Mikor az USA ugyan úgy odamehetett volna mint Irakba, és kitermelhette volna magának. Itt van Szíria is. Ők sem gazdagok az olajtól.

Minek köszönhető Dubai sikere?

Szerintetek volt értelme hagyni, hogy ilyen gazdag hellyé nője ki magát.



2015. szept. 6. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Istenem b4ssz4l mar ide egy villamot es old ki a merhetetlen emeri butasagot kerlek!
2015. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyarmatosítani kellett volna.
2015. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megmagyaráznád kedves 1-es?

Ugyanis azért írtam ki a kérdést, mert nem tudom, hogy történt.

2015. szept. 6. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna hagyni?
2015. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Miert nem inkabb azt mondod, hogy innen a vilag masik felebol furjuk meg a kutjaikat? Igaz kicsit tobbet kell furni, at az egesz foldet, de majd odaernenk egyszer es akkor elszivjuk eloluk az olajat :( Marha!

Megtudnad mondani, hogy miert feltekenykedsz mas gazdagsagara? Nekik olajuk van, meg homok. Nekunk vannak zoldello tajaink es vizunk. Lehet, hogy ott gazdagsag van, de dollarmilliokba kerul, hogy tudjanak sielni, nekunk csak ki kell varni a telet.

2015. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!