Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért állítanak valótlanságoka...

Miért állítanak valótlanságokat a menekültek a magyarokról nyugaton, pl. hogy bántottuk őket? Így próbálnak együttérzést és több juttatást kiváltani a nyugati országok polgáraitól?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ezek a menekültek nagyon is kíműveltek a politikai viszonyokat illetően, és ravaszak, hogy hol, kit kell szidni, és kinek, kiről kell panaszkodni? Szerintem ez rosszul esik a jóhiszemű magyar embereknek, akik a maguk szerény módján segítettek a menekülteknek.
2015. szept. 7. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Engem nem zavar, viszont egyre több jogvédő lepődik meg, amikor találkozik a menekültekkel.


Nem sokáig fog tartani a pátyolgatás szerintem.

2015. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Te hallottad, hogy panaszkodtak? Vagy csak olvastad valahol?
2015. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Csak pont azt csinálják amit ti. Tényleg voltak magyarok, akik kimentek verekedni, üvegekkel meg petárdákkal dobálták meg őket. Ők ezt úgy értékelik, hogy "a magyarok" ezt csinálták. Pontosan úgy, ahogy ti jobberek minden rosszat úgy értékeltek, hogy "a migránsok" csinálják.

Ugye milyen rossz az általánosítás másik végén lenni?

2015. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A televízióban nyilatkozta egy menekült, hogy itt borzalmas volt nekik, nem kaptak vizet és ennivalót, interneten pedig olvastam az itt született csecsemőkről, akiket pár nap után "kidobtak" a kórházból, majd utólag helyesbítettek, hogy ez sem így történt, ők akartak továbbmenni, de az újságíróknak elferdítve mesélték a valóságot, lejáratva ezzel a magyar embereket.
2015. szept. 7. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Itt mindent megkapnak ha bemennek a taborokba ... a keleti elott gyulekezo es az orszagban ossze-vissza maszkalok nem. Ez tiszta dolog. Aki panaszkodik, az biztos nem ment be a taborokba. Ott lenne futes, orvos, kaja, furdes, minden.
2015. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Én egy külföldi (jenki) csaj egyik kommentjén besírtam, aztmondja azért vetette magát a sínekre a menekült sávó a családjával mert a vonatokkal olyan táborokba visszük őket mint a náci táborok, és ott verik és éheztetik őket :DDD Ezt most halál komolyan mondom :D És ezt ha nem a liberális médiából szedte akkor honnan? Magától csak nem találta ki :D bár nemtudom
2015. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
A libsik adják ezeket a szájukba. Lehet, hogy puszta meggyőzéssel, de lehet, hogy egy kis pénz is segít a véleményformálásban.
2015. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Orban idaig megfingatta a sajtot, megadoztatta a mediat es keresztbe tett a bankoknak a svajci frankos dolgokkal ... persze, hogy most az ellensegei lejerato hadjaratot inditottak ellene bosszubol. De ezek csak szofosasok, komoly helyeken nem foglalkoznak ezekkel.
2015. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Állítólag épp hogy a magyarokról voltak a legjobb véleménnyel a migránsok, csak az újságírók, politikusok mondtak mást, hogy lejárassák a magyarokat.
2017. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!