Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A politikusok kihasználják a...

A politikusok kihasználják a HAARP-ot (modern technológiát) hatalmuk szolgálatában?

Figyelt kérdés

Íme eg érdekes ismeretterjesztő rövid video, amit barátom ajánlott figyelmembe : https://www.youtube.com/watch?v=WKnpkR7JhEI


Igazából amit mond, az valószínű így van. Hiszen ezeket a HAARP és térsai nevű berendezéseket, pont ezért csinálták az időjárásszabályozásra és tanulmányozására. Maga a technológia alkalmas erre. Most rád van bízva, hogy a politikusokból kinézed-e, hogy a maguk hasznára fordítsák a világ időjárásának manipulálására, így közvetve a saját hatalmuk megszilárdítására és érdekük szolgálatára vagy pedig, becsületesen figyelmen kívül hagyják ennek lehetőségét.


Én még nem láttam becsületes politikust hatalomban, aki az emberek érdekét szolgálná önzetlenül. Ez a te dolgod, hogy eldöntsd. Mit gondolsz?



2015. szept. 8. 14:10
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
49%

'Na erről ismerszik meg, hogy taknyos kiskölyök vagy, akit néha jól el kell fenekelni a hülye4sége miatt!'


Koromat illetően alaposan mellélőttél, akit pedig kupán kéne vágni-de úgy,hogy kb. a jövő héten térjen magához-, az nem hiszem, h én lennék.

És most lefogadom, hogy fetrengsz a monitorod előtt a röhögéstől.

2015. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként nyomhatjuk itt tovább a szócsatákat, csak akkor a kérdés bánja, mert a személyeskedés miatt törlik.
2015. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 Duenna ***** válasza:
7%

11-es robgros!


Pfff... azt hittem rólad, hogy kis taknyos vagy! :D nem is látszol többnek! :D

2015. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
47%

'Pfff... azt hittem rólad, hogy kis taknyos vagy! :D nem is látszol többnek! :D'


Tudja, Miss Duenna, a látszat néha csal.

2015. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
50%
További üzengetéseket javaslom inkább PM-ben küldeni, mert a végén vmeik moderátor megunja a párbajt és törlik a kérdést, amire lehet, páran még szeretnének válaszolni.
2015. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
41%
Persze csak a jószándék beszél belőlem.
2015. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 Duenna ***** válasza:
0%

16-os robgros!

Kösz! :))

2015. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
3%

Na most félrehajigálva a személyeskedést...


Itt van egy komolyabb dokumentumfilm a HAARP-ról:

[link]

Részletes, hiteles dokumentumfilm, mindenkinek ajánlom akit érdekel a téma.


Ezt az ötletet eredetileg Nikola Tesla híres tudós találta ki. De ő már akkor tudta, hogy ez ha rossz kezekbe kerül akkor szörnyű katasztrófák lesznek...

Teslának rengeteg találmány nem látott napvilágot, mert ő gyakran rájött, hogy talán jobb is így minthogy olyanok kezébe kerüljön mint pl. az amerikai hadsereg...

2015. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

'Na most félrehajigálva a személyeskedést... '


Szerinted miért üzentem a másik félnek ? :)

2015. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
92%
duennának mindenben igaza van csak ki hagyta hogy mindez a raptoidok műve és egy bolygóközi invázió közeledtét jelzi. De legyünk komolyak ha mondjuk az Usa mint nagyhatalom csinálja a Haarpot hogy tönkre tegyen más országokat vagyis befolyásolni tudja az időjárást akkor miért nem szüntette meg a közelmúltban őket sújtó hóviharokat?
2015. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!