Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A politikusok kihasználják a...

A politikusok kihasználják a HAARP-ot (modern technológiát) hatalmuk szolgálatában?

Figyelt kérdés

Íme eg érdekes ismeretterjesztő rövid video, amit barátom ajánlott figyelmembe : https://www.youtube.com/watch?v=WKnpkR7JhEI


Igazából amit mond, az valószínű így van. Hiszen ezeket a HAARP és térsai nevű berendezéseket, pont ezért csinálták az időjárásszabályozásra és tanulmányozására. Maga a technológia alkalmas erre. Most rád van bízva, hogy a politikusokból kinézed-e, hogy a maguk hasznára fordítsák a világ időjárásának manipulálására, így közvetve a saját hatalmuk megszilárdítására és érdekük szolgálatára vagy pedig, becsületesen figyelmen kívül hagyják ennek lehetőségét.


Én még nem láttam becsületes politikust hatalomban, aki az emberek érdekét szolgálná önzetlenül. Ez a te dolgod, hogy eldöntsd. Mit gondolsz?



2015. szept. 8. 14:10
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Jot nevettem ezeken a bejegyzeseken.

Ugy mellesleg megjegyzem, hogy azota a Hamasz osszes tamado alagutjat leromboltak az izraeliek, de nem esozessel. Egyszeruen berobbantottak oket.

2019. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Igen, Orbán ezért vette a rakás repülőgépet.
2019. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ez egy régi kérdés, azóta rég leállították az egész HAARP-ot.
2020. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Biztos... azzal lyukasztják ki a zokninkat éjjelente.
2020. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Butaság az egész
2020. nov. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Biztos az MSZP meghaarpolta a munkáspárt tagjait, azért vannak kevesen. A Fidesszel csak azért nem próbálkoznak, mert az túl feltűnő lenne. :D
2020. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Ó istenem azt hittem a HAARP már kiment a divatból, és 5G van helyette...
2021. márc. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a bábuk igénybe vehetik a HAARP szolgáltatását.Bar az gyanús hogy valamelyik évben pont március 15-en esett az a rengeteg hó
2021. márc. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Mi az a HAARP?
2021. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!