Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Érdekes hasonlóság menekültügy...

Érdekes hasonlóság menekültügyben / bevándorlásnál: Hogy is várjuk el hogy a magyarokat befogadják Nyugaton, ha mi sem tudjuk elfogadni hogy a szírek, és más főleg mohamedánok Csak! átvonuljanak az ország területén?

Figyelt kérdés

Ahogy a szír, afgán bevándorlókat nem szeretik a magyarok, úgy a Londonba, Bécsbe, Berlinbe kivándoló, munkátkereső magyarokat sem szerethetik az ottélők.


Másfelől tényleg azok hagyják el Magyarországot akik nyelvet beszélnek és jól kvalifikáltak, tehát a bevándorlók is valószínűleg ilyen képességekkel rendelkeznek (felnőttek részéről írom).



2015. szept. 11. 10:45
1 2 3
 1/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
97%
Érdekes eltérés: a magyarok a hatályos törvényeket és szabályokat betartva (többnyire, legalábbis) mennek ki dolgozni. A menekültek pedig szándékosan a zöldhatáron próbálnak meg átkelni, a törvényeket és szabályokat kikerülve akarnak átjutni az országon.
2015. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez még mindig nem kívánságműsor, hogy azt teszik, amit csak akarnak. Törvények mindenkire vonatkoznak. Te se utazhatsz legálisan külföldre iratok nélkül.


Ha valaki munkát akar vállalni, akkor annak megvan a lehetősége és a legális folyamata. De nem az, hogy menekültnek adjuk ki magunkat.

2015. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Most provokacibol hasonlitod ossze akettot?
2015. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Andizsuzsi ***** válasza:
30%
Béci! A magyaroknak akkor sem kellenének a menekültek, ha iratokkal jönnének. Az elutasításnak nem az iratok hiánya az oka.
2015. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Andizsuzsi hát Te tényleg átláttál az előző hozzászólók ál-törvényességi kifogásain, én már majdnem elkezdtem rajtuk gondolkodni. NAGY KÖSZÖNÖM!
2015. szept. 11. 11:31
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

En neked ehhez egy sokkal jobb példát mondok neked.


34 éves vagyok, és 8 éve élek Németországba aki egy iszonyat bofogadó nép.

Azon gondolkodtam, hogy amíg Mo-n éltem a magyarok mindig is ilyenek voltak mint most. Ha valki erdélyi magyar volt, csak úgy emlegették egy negatív hangvétellel, hogy a román... Ilyen sok volt, pl a szomszéd srác erdélyi lányt vett el, ö volt a román k u r v a...(egy tisztességes lány volt, de a kisváros mindig lenézte), aztán csak azt hallottam, hogy a zsidók milyen rosszak, a németek kihasználnak és lenéznek mindenkit, az angolok koszosak, és még sorolhatnám. Azt hittem ez egy egészséges féltékenység csak.

De kikerültem Németországba, elején kicsit féltem, de azt vettem észre, hogy mindenki pozitívan fogad, soha senki nem rekeszt ki, söt most már mély baráti kapcsolatok vannak de sehol senki nem szidja a külföldieket, max magát az embert. De olyan nem volt hogy az a másik bunkó mert török. Max azt mondják hogy az az egy ember olyan bunkó...


De jobb példa. Vidéki városbol származom, de Pesten tanultam. Bunkó Pestiek, és a paraszt vidékiek ment mindig mindenhol...


Ezzel értettem meg, hogy a magyar még saját magát is utálja, mást semmi esetre sem fog szeretni.

2015. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Béci! A magyaroknak akkor sem kellenének a menekültek, ha iratokkal jönnének. Az elutasításnak nem az iratok hiánya az oka."


Ezt valószinűleg sosem fogjuk megtudni.

2015. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6os ez pontosan így van!
2015. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Német statisztikák szerint a bevándorlók leszármazottainak a többsége munkanélküli es az iskolát is abbahagyja, amint lehet. A németeknek egyébként a toke tele van a bevandorlokkal,de a jólét miatt nem érdekli őket annyira. A bevándorlók alig 10%-a fogható azonnal munkára, nyilatkozta ma egy nemet miniszter. A magyarok ezzel szemben munkáért vándorolnak ki.
2015. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Én itt egy dologra irányítom rá a figyelmet: ha Te nem tudsz befogadni mást, hogyan várod el hogy téged befogadjanak?


Ebben nagyon van mit tanulni a magyaroknak.

Egy egész politikai kampány használta ki ezt a negatív tulajdonságunkat...

2015. szept. 11. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!