Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ma van a világtörténelem...

Ma van a világtörténelem második legnagyobb átverésének a 14. évfordulója. Ti hogyan emlékeztek arra a napra? Mit csináltatok akkor?


2015. szept. 11. 23:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

Én épp haveromhoz mentem át valami számítógépes ügyben és nála láttam az élő közvetítést. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.


[link]

2015. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Hamarosan folytatás, csak új helyszínen: Európában
2015. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%

Általános iskolás voltam, talán 8-os. Nem igazán érdekelt a dolog.


Nem néztem meg a videókat, de azok után, hogy magától összedőlt a 7-es torony, nincs mit mondani. Egyértelműen belső munka volt. Kellett valami nagyot produkálni a hidegháború után, hogy legyen okuk felpörgetni a hadiipart. Hát ez sikerült is...

2015. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
26%

Ahhoz hogy valaki azt gondolja hogy ez atveres volt, elegge tudatlannak kell lenni. De a konteohivok altalaban mindig ilyenek: alacsonyan iskolazottak, keveset tudnak a vilagrol, ezert minden hulyeseget elhisznek.


Amugy dolgoztam, es eloben neztem az egeszet a neten. A vilagtortenelem egyik nagy fordulopontja volt.

2015. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
31%

" de azok után, hogy magától összedőlt a 7-es torony, nincs mit mondani. "


Termeszetesen nem magatol dolt ossze.

2015. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%

4: Őha... Kár, hogy én is mérnök vagyok. Ráadásul a magasépítésben dolgozom. Túl sok véletlen volt akkor...


5: Idézőjelben magától.

2015. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

"a világtörténelem második legnagyobb átverésének a 14. évfordulója"


Az első, legnagyobb átverés az, amire én gondolok? Mondjuk az régebben volt.

2015. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
19%

"Túl sok véletlen volt akkor..."


Egy darab veletlen sem volt akkor.

2015. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
21%

Termeszetesen elkezdhetunk vitatkozni megint elolrol az egeszrol, megha annyira nem is erdekes az egesz, mert az akkori kisgyerekek most felnove ujra es ujra ugyanazokat a hulyesegeket kezdik el szajkozni, amit akkor ezerszer megcafoltak, levezettek, megmagyaraztak.


Az osszes ilyen jellegu konteos vitat vegigvittuk mar az eset utan nehany honappal.


De megkozelitenem a masik oldalrol: gondolom az mindenkinek vilagos hogy egy ilyen meretu osszeeskuvest nem lehetne titokban tartani. Azt sem sikerult eltitkolni, hogy Bill-t lepippantotta Monica az oralis irodaban, pedig csak ketten voltak ott. Egy CIA vagy Moszad altal vegrehajtott titkos akcioban tobb szaz embernek kellett volna benne lenni, hogy lehet hogy az elmult 14 evben egy sem jelentkezett? A Wikileaks nem dobott fel dokumentumokat titkos epitkezesekrol, robbantasokrol, satobbirol?


Mar eleve ez cafolja az egesz konteos hulyeseget, ha mar a muszaki es tudomanyos hatter na meg a jozan esz nem eleg.

2015. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%

Én hazajöttem a suliból, talán 8. osztályos lehettem....

Bekapcsoltam a tévét és csak néztem, hogy ez most mi, füstölgő torony...Rögtön levágtam, hogy valami nagy gáz történt.


Hazajött apám én meg mondom neki nézze mi van a tévében. Nézi,nézi, hallgatja aztán mondja, hogy ebből háború lesz.


És a suliban másnap 1 perces néma csend volt.

2015. szept. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!