Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg igaz, hogy mivel a...

Tényleg igaz, hogy mivel a menekülteknek semmilyen papírja nincs, így ki sem lehet őket utasítani/toloncolni?

Figyelt kérdés

Most mondta valaki a TV-ben, de én ezt nem tudom elhinni!

Most ha én is eldobom az összes iratom, belógok valahova, akkor engem sem utasíthat ki senki?

Ez most komoly, hogy aki idejön, az már itt is marad, nem lehet kiutasítani?


Vagy ez csak hazugság?



2015. szept. 12. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Menedékkérelmet kell kérni. Elbírálják, és kiderül mi van. Addig nem lehet kiutasítani senkit.
2015. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De aki nem kap menedékjogot, és nincs igazolványa.

Magyarországon pl 33ezer menedékkérőből kb 120-at fogadtak el.

Németország sem fogadja el az összeset.

2015. szept. 12. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Aki nem kap menedékjogot, annak oka van - pl. a nemzetközi jog szabályok szerint az életét veszélyeztető körülmény nincs az országában. Ebben az esetben kiutasítják/kitoloncolják. Jobb esetben repülőre ültetik, és hazaszállítják, mint napjainkban a németek az albánokat.

De akkor is kiutasítható az országból, ha biztonságos országon jött keresztül. A válogatás nem joga a menekültnek!

2015. szept. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne őket kiutasítani? Ki lehet, csak nem akarják.
2015. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz. Ha ez nem így lenne akkor miért lenne Győr annyira tele illegális bevándorlókkal, hogy sötétedés után nem is MERNEK már magyarok menni a BELVÁROSBA? Azért ez elég durva egy városra nézve...
2015. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz! Csak valaminek az igazsága, meg annak a végrehajtása két dolog. Bizonyos adminisztrációra szükség van, már csak azért is, hogy információk birtokában tervezni lehessen. De ennek lehetőségét eljátszotta a kormány az eddigi szövegével és tetteivel. Ezért a dolog kicsit lassan halad.
2015. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!