Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg létezik az illegális...

Tényleg létezik az illegális migrációs áradat vagy csak a kormány ezzel a felvetéssel akarja elterelni a figyelmet a korrupcióról?

Figyelt kérdés
A médiában, neten is már egyre többet hallani erről a témáról.

2015. júl. 16. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Egyèrtelmű terelès. Eddig èrdekes módon nem volt téma, pedig eddig is jöttek rendesen. Próbál szavazókat visszaszerezni ezzel a retorikával, ami az átlag szavazót ismerve eddig sajnos bejön.
2015. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Ja, ahogy mondod...

Érdekes módon, ha már évek óta van ez az illegális bevándorlás, eddig a Fidesz sem foglalkozott vele, akkor nem mondták, hogy "Vissza az illegális migránsoknak", és nem intézkedtek akkoriban, egyik párt sem.

És most van pofájuk a baloldalt szekálni, hogy bevándorlópártiak, amikor anno a Fiodesz sem foglalkozott az esettel?

Ha azt nézzük, akkor a Fidesz is bevándorlópárti.

2015. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Persze, a rengeteg videó, kép pedig mind-mind számítógépes grafika. Ilyen minőségben csak Magyarországon készül, jelenleg is tart a szabadalmaztatása, aztán majd Hollywood megvásárolja, és onnantól kezdve így készülnek a filmek. 100%-ig élethű lesz, és többé nem kellenek színészek.
2015. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen biztos csak kamu,de akkor nem tudom kik azok a sötétebb szinű emberkék akik pont a mi házunk melett masiroznak a magyar határ felé,vagy azok akik csoportosan üldögélnek a köztereken.

Nem tudom hol élsz,valószinű nem találkozol velük,én a magyar határ túloldalán lakom és kijelenthetem hogy igen vannak és sokan,volt olyan nap hogy több 20-30as csoport ment el csak a mi utcánkban,ha megyünk magyarba akkor is látni őket,multkor mikor mentünk a saját szememmel láttam hogy szedték össze a rendőrők legalább 100bevándorlót(ez volt a tényekben is asszem).szóval ez tuti nem kamu.

2015. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Természetesen létezik, minden hivatalos forrás megerősíti, kezdve a police.hu-tól a Bevándorlási Hivatalig.


A kormány valóban erre tereli a figyelmet a neki kínosabb dolgokról, de attól még létező problémáról van szó.

2015. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nézz körül a határ közelében és a nagyobb városokban és máris megtudod. Persze sok mindennel akarta a FIDESZ eddig elvonni a figyelmet a lenyúlásokról, de ez kivételesen tényleg fennálló probléma.
2015. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Érdekes ez a mostani bevándorlási mizéria...

Debreceni vagyok, nem messze lakok a Sámsoni úti menekült tábortól, semmi olyat nem vettem észre, ami miatt veszélyben éreznénk magunkat, semmit nem loptak el tőlünk, nem törtek be, nem randalíroztak és sorolhatnám.

Tudok valami szinten angolul és volt is részem egy afgán menekülttel beszélgetni, értelmes volt, normális, lehetett vele beszélgetni.

Igaz, atáborban akad bőven konfliktus bizonyos csoportok között, az ő állítása szerint.

Szóval ez csak figyelem elterelés valami nagyon gusztustalan, ocsmány dologról.

Valamire nagyon készül a Fidesz, valami nagyon rosszban sántikál.

Már évek óta megy ez a bevándorlási dolog, és érdekes módon most hozza fel ezt a témát a Fidesz...

Vajon eddig miért nem lépett eddig a Fidesz az 5 éves kormányzása alatt akkor a bevándorlási ügyben?

2015. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7es,talán azért nem lépett eddig mert nem indult meg egyszerre ennyi ember...a bevándorlás az egy dolog,de ami most megy az már népvándorlás..

A kérdés nem az volt hogy milyenek ezek az emberek,hanem hogy létezik e illegális migráció,és a válasz igen,létezik és ez most tényleg probléma,nemcsak a magyaroknak hanem más országoknak is probléma a menekültek ellátása mert erre senki nem volt kellőkép felkészülve.

2015. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!