Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van reális esély arra, hogy...

Van reális esély arra, hogy Donald Trump lesz az amerikai elnök?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon ellenszenves a figura, kivagyi, pénzéhes maffiózónak tűnik. Csakhogy nem vagyok amerikai, nem tudom, hogy ők mit gondolnak róla. És ha nem neki, akkor kinek van a legnagyobb esélye?

2015. szept. 17. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, nem csak Te vagy vele így, ritka ellenszenves egy ember a "nem parókájával". Amúgy Hillary "háborúmániás" Clintonnak van sajna a legnagyobb esélye, részemről viszont remélem, hogy Bernie Sanders lesz végül a demokrata elnökjelölt Clinton helyett, és végül az egész 2016-os választás nyertese.
2015. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Annak, akit a Wall Streat meg a tudjukik az elnöki székben akarnak látni hogy engedelmesen végrehajtsa azt, amit mondanak neki.

Trump egy bohóc, kell össztársadalmi gőzleeresztőnek, de a szerepe ennyi, nem több.

Az elnök vagy Clintonné lesz a féleszével, vagy valamelyik republikánus őstulok. Ez attól függ, hogy az USA a közeljövőben világuralmát mikiegérrel vagy napalmmal akarja-e inkább szimbolizáltatni.

2015. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Donald Trump nem olyan rossz ember, rengeteget olvastam róla. Ha ő nyeri meg a választásokat, akkor Amerikába egy hirtelen fellendülés várható szerintem, ha beváltja amit ígér. A legnagyobb félelme az Amcsiknak a háború, amit a közelkeleten fog zajlani, mert tényleg pénz és hatalom éhes ambiciózus a tag. Viszont jó kapcsolatai vannak, az összes nagyobb gyógyszergyártó cég és stb vállalat díjazná a hatalomra jutását.
2015. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye, hogy egyáltalán eljusson a republikánus elnökjelöltségig.


Ilyen sokkal az első előszavazás előtt ritkán vezet az, aki később elnyeri a jelöltséget. Még nincs igazi kampány, a sajtó meg szinte csak Trumppal foglalkozik, mert "vicces".

2015. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Sztem végül Jeb Bush lesz az elnök.
2015. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

@egyes válaszoló


"A Zionist? What does that mean? Want to define what the word is? Do I think Israel has the right to exist, yeah, I do."


ezt Bernie Sanders mondta


szerintem ezek után jó érzésű ember nem szavazna rá, de ez csak az én véleményem, valószínűleg Trump és Clinton sem jobbak nála

nagyon szüksége lenne már annak az országnak egy Vona Gábor-féle egyénre aki rendet tesz a fejekben

2015. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
jo lenne :D de sztem Hillary az eselyes
2015. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs esélye, bohócból nem csinálnak elnököt. Bernie Sanders lesz az elnök. Clinton jó lenne, de már "elhasználódott".
2016. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na ehhez mit szóltok?

Megválasztották..

2016. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2016. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!