Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz hogy Németországban több...

Igaz hogy Németországban több mint 100 migránsok fogadására alkalmas helyet gyújtottak már fel? Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
M1 csatorna híradójában hangzott el ma.

2015. szept. 17. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Dehogy is, a migránsok már itt vannak és legyőzhetetlenek! Ezt már az átlagembör is megmondta! Leszaporodnak minket 120 év alatt!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__721..

2015. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
történelem könyv
2015. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Az MTVA-tól én még azt is vonakodva hinném el, hogy a Föld forog a Nap körül...

...más néven: Nekik azt se hidd el amit kérdeznek.

2015. szept. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 100 az tulzo szam, de valoban voltak gyujtogatasok.
2015. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit sok az a száz, de igen, igaz a hír.


Képzeld el, ha a kormány bejelentené, hogy mostantól az utcátokban a 2 hónapnál tovább üresen álló házakba ingyen beköltözhetne bárki...gondolhatod, hogy nem az értelmiség fog odamenni. Hasonló ott is a helyzet. Üresen laktanyákba költöznek a környéken megnő a bűnözés, zuhannak az ingatlan árak, romlik a közbiztonság, szemetelnek az utcákon, ordítoznak, nem munkából élnek...

2015. szept. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A 100 még szerintem is erős túlzás. 10-20 körül olvastam valahol nem olyan rég.
2015. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
aug végéig több mint 600 bűncselekmény történt németországi menekültszállások ellen. szintén M1. Egy német rendőr nyilatkozott a képen.
2015. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 cumus válasza:
20%
Több, mint 300 helyen gyújtottak fel migránsok által lakott helyet. Ezt azért tudom, mert én No-ban élek és van egy rendör ismerösöm, akitöl kapom az infót. Hivatalosan nem mondhatja senkinek. Nagy a titoktartás, nehogy még jobban fellázadjon a német nép.
2015. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

" Ezt azért tudom, mert én No-ban élek és van egy rendör ismerösöm, akitöl kapom az infót."


Perszepersze.

2015. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!