Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egy átlagos szíriai menekültne...

Egy átlagos szíriai menekültnek addig, hogy elérje Budapestet hány km-t kell gyalogolnia és ez nagyjából mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
Persze, tisztába vagyok azzal, hogy Szíria nagy és akik innen jönnek nem ugyanannyit gyalogolnak (vagy esetleg hajóznak), de mégis érdekelne, mert az interneten nem találtam erre vonatkozó információt.

2015. szept. 17. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

vegyél elő szépen egy térképet, amin van km skála és számold ki :)

amúgy nehogy azt hidd, hogy gyalogolnak...

embercsempészek viszik őket országról országra, természetesen nem a hátukon hanem járművekkel.

most azok jöttek akiknek van pénze, jövőre jönnek a "gyalogosok"

illetve nagy részük már nem közvetlen Szíriából jön, hanem török táborokból.

2015. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Max 50km-t gyalogolnak. A többi hajó, busz, vonat, taxi. Csak a határon nem viszik át.
2015. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

több időt venne igénybe, ha nem utaztatnák őket ingyen, szinte ingyen. én hova utazhatok ingyen vonaton az eu ba

vicc az egész :)

2015. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszönöm a válaszokat!
2015. szept. 20. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!