Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Horvátország most miért...

Horvátország most miért eszetlenkedik?

Figyelt kérdés
Kritizálta a magyar határzárat, ma reggel meg lezárta a határokat. Menekülteket akik ott vannak valamiért Magyarország felé viszik. Egyszer azt mondják hogy várnak minden menekültet, egyszer meg azt hogy tele vannak több ne jöjjön.
2015. szept. 18. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert pánikhelyzetben a legtöbb ember elveszíti az eszét.
2015. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindegyik államnak csak addig nagy a pofája, amíg nem kap a menekültekből! Amint megtapasztalják a dolgot, hirtelen egyből mindenki MO-hoz hasonló intézkedéseket hoz. Milyen érdekes... Horvátoknak is nagy volt a szája amíg egy sem ment feléjük. Aztán meg 1 napig bírták az iramot...
2015. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megtudták milyen érzés ostrom alatt állni :)
2015. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ők is lobbiznak ez ügyben mint Orbán. Mindenki tudja mire megy ki a játék, csak jól kell játszani. És jelen esetben ők sajnos jobban játszanak, nem is kicsit. Összesen 1 menekülttábor van HO.-ban az is csak 150 migránssal. Magyarországon közel 20, a tranzit zónákat nem is számoltam bele. És mindegyik ilyen 700-1500 fővel.


De ennek ellenére Merkel és Faymann szemében még mindig Magyarország akarja "homokba dugni a fejét" és azt várja, hogy más országok oldják meg ezt a válságot helyettük. Horvátország pedig jófiú a szemükben, meg is simogatják őket.

2015. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem eszetlenkedik. Teszi a dolgát. Mindig azt, ami soron van. Akkor kritika, mert az hasznos neki. Ma zár, mert ma ez a hasznos. Nem az a kérdés, hanem mindig és mindenben az, miként adjuk el. Az ügyes embertől még a rohadt paradicsomot is hálásan és drágán veszik meg. Ez a tudomány, nem a hőzöngés.
2015. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
ja.. és azt el is felejtettem említeni, hogy nem csak az a baj, hogy milyen sok a menekülttábor, Budapest és Győr utcáin és terein pl. több tízezer migráns él. Győrben a belváros éjszaka életveszélyes.
2015. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

" Győrben a belváros éjszaka életveszélyes."


Ezt tudom, mert győri vagyok.

2015. szept. 18. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!