Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugat-európaiak többsége...

A nyugat-európaiak többsége tömeges Stockholm-szindrómában szenved?

Figyelt kérdés

Elnézve, hogy sokan tüntettek a bevándorlás mellett,illetve, hogy minél több iszlamista települjön be az országukba.


Aki nem tudná, a Stockholm szindróma egy stockholmi túszdrámáról kapta a nevét, amikor a túszok szeretet kezdtek érezni a túszejtő iránt.

Józan ésszel alig érthető, hisz éppen ,hogy utálniuk kellett volna a túszejtőt.


Szerintem a nyugat-európaiak nagy része hasonlóban szenvedhet, csak nagyban, tömegesen.

Hiszen miért tapsolnának, örülnének, amikor idegenek lepik el az országukat.

Valószínűleg, legbelül, tudat alatt tudják, hogy nem normális, amit csinálnak, csak nem tudnak ellene tenni.


Németországban, az egyik iskolában már kezdenek is behódolni.

[link]

A második lépés a kötelező fejkendő lesz a bevándorlók érzékenységére hivatkozva.


Viszont nem csak a politikus, hanem a maga a nép is ebben a szindrómában szenvedhet.



2015. szept. 18. 15:14
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
60%

Nem én hoztam fel a pedifil témát, csak válaszoltam egy rágalomra és leirtam a másik válaszolónak melyik vallás papjai közt talhat belőlük sokat. Erre azt a választ kaptam hogy én rágalmazok. Akkor a katolikus egyház miért is kért elnézést az áldozatoktól? Egyre több ilyen eset kerül nyilvánosságra és ez még csak a jéghegy csúcsa de ne menjünk bele mert tényleg undoritó.


"igen igy igaz nem kell az 1400 evvel ezelotti dolgokat a maihoz hasonlitani"


Tényleg nem kell mert ma 18 évesen tekitünk valakit nagykorúnak de 80 évig élünk, amig akkor 30 év volt az átlagos élettartam ezért egy 12-13 éves ember felnőtnek számitott. Fiatalon házasodtak, nem csak az arabok hanem magyarok kinaiak és mindenki más.


"az elfogadott forras szerint 6 eves volt amikor elvette es 9 amikor megjott az elso menstruacioja"


Egyáltalán nem elfogadott a muszlimok között. Kb 0 az eséj hogy 6-9 évesen akkoriban nemileg érett legyen mikor ma is 10-16 év körül van pedig a mai gyerekek sokkal jobban tápláltak.


"akkor a ferfi megeroszakolja, teljesen mindegy hogy ezt hazassagnak vagy masnak hivjak."


Mondtam már hogy a lány beleegyezése nélkül nem lehet házasság az iszlám szerint. A nemi erőszak pedig bünnek számit.


"iszlam hivei viszont ezt a mai napig gyakoroljak, a kedves szulok beleegyezesevel sot kozremukodesevel.

a hazassagkotesek nagy resze meg mindig a szulok elhatarozasan mulik hogy a lany kihez es mikor megy felesegul."


Egyes emberek gyakorolják akik nincsenek tisztában az iszlámmal. Kértelek hogy ne keverd egyes emberek tetteit azzal amit a vallás mond.


"csinaljak ott a gusztustalan eletuket, de ne szennyezzek be legalabb a tobbi nepet ezzel"


Irtad hogy Ausztráliában élsz régóta. Nem tudom hogy ott mi a helyzet de itt Magyarországon minden ötödik nő és gyerek fizikai vagy szexuális erőszaknak van kitéve. Évente 20 ezer gyerek válik valamilyen lelki, fizikai, szexuális bántalmazás áldozatává. És ez csak azoknak az esetnek a száma amik kiderültek, tehát a valós ennél joval több. Továbbá három házássagbol kettő vállással végződik. Hány gyerek születik házasságon kivül? Arra statisztika sincs hogy mennyi a házasságtörők száma. Európában ugyanez a helyzet vagy rosszabb. Akkor kinek is gusztustalan az élete és ki a szennyezet? Vagy neked ez a normális? Biztos lehetsz abban hogy sok muszlim országban nem ilyen rosszak ezek a statisztikák.

2015. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó.

Azért ez már kicsit beteges,hogy ennyire véded őket....

Miért nem állsz be közéjük????

2015. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Jól elvagytok. Ti rágalmazhattok más vallást pedofiliával 1400 évvel korábbi dolgokkal kapcsolatban, de mai TÉNYeket rágalmazásnak vesztek és egyöntetűen tiltakoztok, ha valaki ellentmond és a papjaitokat minősíti.

Hogy vagytok ennyire agymosottak? .... Egy azaz EGY forrás ír arról hogy Aisa 9 éves volt, másik 6, valamelyik 11 és a következő 14-et mond. Semmi sem biztos, túl rég volt.

Ellenben a papjaitok ellen mai gyerekek szenvednek, lehet hogy a tieitek is (mr ha vagytok abban az életkorban) szóval tessék vigyázni katolikusok.

2015. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
43%

31-33 a perverzitásig beteges, hogy elkezditek a sablon keresztényellenes dumát, úton -útfélen, ha nem az a téma akkor is. Szerintem dőljetek be Lenin apátok mellé, a vallásellenes komcsik számlájára 100millió halálos áldozat írható - és ti,agy- és szívhalott zombik nem is vagytok még benne.

[link]

pont le lehet tojni azokat, akik méltatlanul mondják magukat keresztényeknek.

A normális embernek a jóval kell foglalkozni, van bőven, az egész európai kutúra erre épül. Kulturálatlan vadbarmoknak nem kell, azok csak pedofilozzák végig a szar életüket, kit érdekel? téma lezárva, törölve

2015. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

31 es

ertelmetlen ez a vita felesleges gyozkodnunk egymast. az hogy a Koran mit ir elo egy dolog. az hogy mi a gyakorlat meg egy masik dolog. megint mas az hogy mennyi no esik aldozatul a ferjenek vagy rokonanak es megint mas az hogy a kedves szulok ELADJAk A LANYUKAT A MEGKERDEZESE NELKUL.

amit a Koran ir mar regen nem tartjak be kulonben nem lehetne elkovetni ilyesmiket amiket csinalnak. en nem vagyok vallasos ugyhogy nekem eszembe sincs vedeni sem a katolikusokat sem masokat.

SZAMOMRA es meg sok ember szamara elfogadhatatlan az az eletforma amit ok elnek , de nem erdekli az embert addig amig nem kerul "testkozelbe" a problemaval. A sajat orszagukban, kulturajukban eljenek ahogyan akarnak, cask a vilag mas kulturaju orszagaiban vagy alkalmazkodjanak (ez nem jelenti hogy ne gyakoroljak a vallasukat) es ne inzultaljak lepten nyomon a nyugati noket. Talan lattad a Londonban keszult videot amikor a burkaban es kendoben talpig takart nok leku....tak a londoni lanyt mert a laba es a karja kint volt a ruhabol. a nalunk elo valamelyik imam pedig szo szerint azt mondta a nyugati nok mind kur..k es megerdemlik hogy megeroszakoljak oket. aztan itt el a mi orszagunkban eszi a mi kenyerunket az adofizetok penzebol mert eleteben nem dolgozott semmit de mereszel iteletet mondani rolunk.

Veled a temaban nem erdemes tovabb vitazni mert mindenaron mentesegeket keresel a szamukra.

akik MENEKULTEK , normalis modon elnek, beilleszkednek a tarsadalomba, beszelik a nyelvet azokat megbecsuli a tarsadalom es nem taszitjak ki oket es nem ellenzik hogy ott eljenek. de ha en elmegyek Iranba es kitarkart labbal karral megyek ugy elvisznek mint a huzat vagy megbuntetnek erte, ok hogyan kepzelik azt hogy ide (vagy Europaba) viszik a kulturajukat es az ottaniak alkalmazkodjanak hozzajuk?

ez a problema veluk es ez a legsulyosabb ha elfogadod ha nem.

egyebkent pl. itt elnek sokan egyiptomi zsidok, tokeletesen beilleszkedtek remek emberek amellett hogy tartjak a vallasukat , nem piszkaljak a kornyezetuket es hasznos egyenrangu tagjai a tarsadalomnak.

en amikor idejottem azonnal elkezdtem alkalmazkodni az itteni szokasvilaghoz nem biraltam allandoan mindent, hanem orultem hogy befogadtak. maig es amig elek orokkel halas leszek hogy ennek az orszagnak lehetek a buszke allampolgara. megtartottam az anyanyelvemet is, a szokasvilagombol azt amit fontosnak tartok es atvettem azokat az ittenibol amik szamomra megfeleloek es amiket a tarsadalom elvart tolem.

majd ha a muszlimok is ezt csinaljak akkor senki nem fogja gyulolni oket es rettegni toluk.

2015. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
46%

34-es


Ezeket a statisztikákat nem én találtam ki, te is utánanézhetsz. Ja hogy ez nem tetszik neked? Pedig ez a valóság. Ezzel szemben te semmivel nem tudod alátámasztani amit állitasz, igy marad az hogy rágalmazol.


[link]


Ez hogy jön ide? Szerinted mi kommunisták vagyunk? :)



35-ös

"SZAMOMRA es meg sok ember szamara elfogadhatatlan az az eletforma amit ok elnek ,"


Ahogy mondtam nem minden muszlim ilyen, akikről pedig te beszélsz azért ilyenek mert nem ismerik az iszlámot, vagy nem tartják be. Egyébként ezek a problémák amiket felsoroltál akkor is meglennének ha egy muszlim sem élne Európában, mert ezek más vallásuknál is jelen vannak. Leirtam mi a helyzet Magyarországon.


"Veled a temaban nem erdemes tovabb vitazni mert mindenaron mentesegeket keresel a szamukra."


Nem keresek mentséget. Azt mondom hogy ez nem igaz minden muszlimra, aki pedig ilyet tesz az nincs tisztában az iszlámmal.


"normalis modon elnek, beilleszkednek a tarsadalomba, beszelik a nyelvet azokat megbecsuli a tarsadalom es nem taszitjak ki oket"


Ez nem igaz. Európába soha nem fogják a muszlimokat egyenrangú állampolgárként kezelni, ahogy a feketéket sem az USA-ban. Ja és Ausztráliában sem a benszülötteket, de ezt gondolom te is tudod.


"de ha en elmegyek Iranba es kitarkart labbal karral megyek ugy elvisznek mint a huzat vagy megbuntetnek erte"


Irtad hogy mikor kimentél alkalmazkodtál az ottani szokásokhoz. Akkor ha Iránba mész nem kellene félmesztelenül az utcára menni és nem lesz gond mert ott ez a szabály. Alkalmazkodás, ennyi.

2015. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
53%

36 os

pont itt a helyes valasz. ha en mennek Iranba en alkalmazkodnek de ok mennek Europaba es azt akarjak hogy ti alkalmazkodjatok.

A bennszulottekrol cask annyit hogy pozitiv diszkriminacioban vannak, tobb segelyt es segitseget kapnak mint barki mas, de ok ezzel nem elnek hanem visszaelnek. a nekik epitett lakasokat leromboltak, feltuzeltek a gyerekeiket nem hajlandoak meg olyan iskolaba se jaratni ahova cask feketek jarnak, 5 evesen mar szivjak a benzint a palackbol es kb ha 5 % uk dolgozik valamit akkor nagyon sokat mondtam. Kint fekszenek a koztereken (foleg parkokban) es isznak meg drogoznak egesz nap. A helyukbe vitt ingyen gyogyszereket sem szedik be (cukorbetegseg AIDS HIV szifilisz a legtobbjuk ezzel fertozott), nem fogadjak el a tanacsot meg a sajat fajtajuktol sem.

akik kiemelkedtek kozuluk azokat megbecsuli a tarsadalom, sportolokat nehany ugyved orvos van koztuk semmi gond veluk es ok gyulolik es szegyenlik legjobban a fajtajukat es teljesen elhataroljak magukat toluk.

Nem tudom hogyan kellene egyenlonek elfogadni oket amikor ok sem akarnak egyenloek lenni es meg is tesznek mindent azert hogy lenezzek es utaljak oket meg feljenek toluk.

2015. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
egyebkent tenyleg nem egyenloek velunk, nagyon fel lennek haborodva ha engem valaki egyenlonek itelne meg egy ilyen emberrel. majd egyenloek lesznek ha legalabb ,valamit megprobalnak elsajatitani abbol a kulturabol amit mi feherek hoztunk ide nekik. Ha mi nem jovunk akkor meg mindig a sivatag kozepen ugralnak meztelenul botokkal vadaszva a gyikokra es Ausztralia nem a vilag 3. legfejlettebb orszaga lenne gazdasagilag.
2015. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
33%

"A bennszulottekrol cask annyit hogy pozitiv diszkriminacioban vannak, tobb segelyt es segitseget kapnak mint barki mas, de ok ezzel nem elnek hanem visszaelnek."


Csak hogy ennek volt előzménye is. Többszáz évig üldézték és irtották a besnszülötteket, most pancsolják.


"egyebkent tenyleg nem egyenloek velunk, nagyon fel lennek haborodva ha engem valaki egyenlonek itelne meg egy ilyen emberrel. majd egyenloek lesznek ha legalabb ,valamit megprobalnak elsajatitani abbol a kulturabol amit mi feherek hoztunk ide nekik. Ha mi nem jovunk akkor meg mindig a sivatag kozepen ugralnak meztelenul botokkal vadaszva a gyikokra es Ausztralia nem a vilag 3. legfejlettebb orszaga lenne gazdasagilag."


Miből gondolod hogy ők kértek ebből? Jól megvoltak a sivatagban. Nem kérdezték meg tőllök hogy kérnek e ebből. A betelepülő fehérek kéknyszeritették rájuk.


Az európaiakra mindig is ez a fajta gondolkodás volt jellemző. Azt képzelik az ő kulturájuk a legjobb, a többi kultúra pedig alsóbrendű. Ha ezt valaki nem akarja elfogadni és nem úgy él akkor meg azt mondják hogy képtelen integrálódni.

2015. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

39 es

engem nem erdekel hogy ki mikor uldozte, olte mit tudom en mit csinaltak veluk. en nem tettem. es az se erdekel hogy ok mit akartak csinalni ezzel a hatalmas es gazdag kontinenssel. Ezek az emberek alkalmatlanok voltak arra hogy fejlesszek az orszagot ezert masok ezt megtettek helyettuk. Kit erdekel hogy a meztelenul a sivatag kozepen koveket hajigalo nepsegnek tetszik-e valami vagy nem. A vilag nem ugy mukodik es soha nem is ugy mukodott hogy ekkora ertek mint ez az orszag itt alljon kihasznalatlanul egy rakas ungabungazo szerencsetlen tudatlan csoport kenye kedvere. Ilyen egyszeru az egesz.

Kulonben ma mar cask a lakossag 3 % at alkotjak kb. es ez is folyamatosan csokken mert az atlageletkoruk 40 alatt van. szerintem 30-40 ev mulva mar nem igen marad beloluk.

2015. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!