Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed? Információid,...

Mi a véleményed? Információid, ötleteid alapján, hogyan tisztálkodnak a migránsok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csapnál / kútnál megmossák az arcukat, felsőtestüket és ennyi. Én nem hallottam még róla, h lenne lehetőségük zuhanyzásra.

Babákat, kisgyerekeket a nyáron önkéntesek fürdették, de most, h ilyen hideg van.... :/

2015. szept. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
A Keletinél volt 1-1 zuhany, úgy tudom. Furcsa, de nem voltak koszosak és büdösek, nem úgy, mint néha a felszáll a buszra 1-2 elhanyagolt nem migráns és le kell szállni...
2015. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Masok itt meg bűzrol szamolnak be, jo a turokepesseged. Nem akarok mebekulteket, de ez tenyleg allati banasmod. Sot,azok ak is jobb, az rloallatt szalluzoknak idonkent pllekelloket terelni h fuvon legyenek...
2015. szept. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
nem tudom, kik miről "számoltak be" én csak a Kelteinél láttam őket, mikor nagyon sokan voltak, szemetelés volt, de ott üldögéltek hófehér kendőben tisztán a szemét közt - és nem volt bűz, és nem voltak piszkosak. Ellentétben a lecsúszott hajléktalanokkal, akiknek van mosakodási lehetőségük a szállásokon "csak nem veszik igénybe" és isznak. A menekültek nem isznak - ez is az egyik ok,hogy nem bűzlenek, mint a görények.
2015. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ovatosan kell bánni a helyzettel mert rendkivül kényes.

orbán megzuhanyoztatja a kicsiket, a horvátok meg már arról beszélnek hogy a magyarok vizágyuzzák a menekülteket

2015. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

Orbánviktor vizá'-gyuja fel van virágozzz-va

Indul vele a rendörség a keletiba

Nehéz a viz áááá-gyú!!! Felszántja a baross teret

De megtisztitja a menekülteket


Vizes a föld, orbán vize folyik rajta

El folyik az nátóba, unióba

Anyád Brüsszel, minek fecsegsz

hisz a határaimmal együtt téged is védelek.

2015. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagy tömegben már érezni lehetett a büdöset, lent az aluljáróban és fent az utcákon és a Keleti előtt is. Szerintem sem zuhanyoznak, csak arcot és kezet mosnak.
2015. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert? hol tudnának?

de ha fürdenek, a ruhájuk akkor is büdös marad? hol mossák és teregetik ki?? Bár vehetnének újat is.

Meg amúgy sok cigánynak van akkor is szaguk, ha fürdenek, a bőröknek pontosabban, nem is szag, de ez jellegzetesség.Lehet, nekik is.


Szóval tiszta ruha kellene, ha lenne rá pénz, és van...meg fürdési lehetőség.


Ha nem is miattuk, akkor azok miatt, akiknek ezt a szagot el kell viselni. MEg így fertőzésveszély is nagyobb.

2015. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
17%
Nehogy már még sajnáljátok őket,hisz mind egy elfajzott gyilkos banda!Kit érdekel,hogy fürdenek hisz lassan már azon kell aggódnunk,hogy be ne törjenek hozzánk és foglalják el a nehezen megszerzett lakásunk,vagyontárgyunk amiért mi megdolgoztunk azt most ők ellopják és esetleg minket meg megvernek és kidobnak az utcára,vagy megölnek!Kapjatok már a fejetekhez és nézzétek meg az igazságot a youtube felvételeken ahol az egyik konkrétan azt mutatja,hogy elvágná a torkunkat!Ti melyik csatornát nézitek?Vagy miért nem inkább a MI MAGYAR RENDŐREINKET,KATONÁINKAT sajnáljátok akinek szembe kell szállniuk ilyen emberekkel!
2015. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem kell aggodni sehol a vilagon nem viszi tulzasba a tisztalkodast ez a fajta.
2015. szept. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!