Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért fél az EU 350 ezer vagy...

Miért fél az EU 350 ezer vagy fél millió migránstól?

Figyelt kérdés

Úgy gondolják, hogy a több, mint 600 milliós EU-t meg tudják változtatni ilyen kevesen?

Elnyomják majd a kultúránkat ilyen kevesen?

Más országokhoz képes lényegesen kevesebben jöttek ide Szíriából.

Persze az más kérdés, hogy hányan adják ki magukat szíriaiaknak.



2015. szept. 21. 09:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Mert Európa alapvetően békés, ezek meg alapvetően háborúban élnek már évtizedek (ha nem évszázadok) óta, és a kultúrájuk is erőszakos. Ez nem passzol a megszokott nyugodt, békés élethez.
2015. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%

"kevesen" jönnek, majd néhány év és családegyesítéssel jön minden fickóhoz 6-8 ember

A szociális rendszer összeomlása várható.

Nem akarnak és nem fognak beilleszkedni - ez külön kis szigeteket alkot majd a városokon belül.

Maróth Miklós klasszika-filológus, orientalista, az MTA alelnöke a Kossuth rádió 180 perc című műsorában beszélt ezekről - elég nagy rálátással és hozzáértéssel. Idézem:

"Úgy néz ki, az európai népeknek egyre inkább fölébred a félelme Európa jövője miatt. A vezetők azonban még mindig azt szajkózzák, hogy „több Európa kell”! Ahogy a helyzetet jelenleg kezelik, az teljes tévút. Ha a németek végre elszánják magukat, hogy csak a menekülteket fogadják be, és az összes többit – százezres tömegekről van szó – visszatoloncolják, ami egy nagy logisztikai feladat, akkor talán valami történhetne"

2015. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
71%

Nézd meg mit művelnek a határoknál, pedig ott nem tízezrével vagy százezrével vannak.

Egyszerűen nem ismernek törvényt, szabályt, csak az erőszakot.

Hát őszintén, én sem vágyom rájuk.

Ráadásul én a határ közelében lakom, rokonok, barátok laknak a túloldalon. A környékünkön 3 határátkelő van, egyet teljesen lezártak, a másiknál is voltak problémák, egyenlőre egy, ami mindig rendesen járható. De ha az sem lesz? Akkor hogyan fogunk eljutni egymáshoz. Ne hogy már joguk van ahhoz, hogy én ne mehessek át miattuk a családomhoz?

2015. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%
Mert még a negyede sincs itt! Még csak most jön a java, valszeg fegyverkezve. De ha mégsem, akkor pedig minden városba helyeznek pl 50-et. Aztán szépen elszaporodnak majd....
2015. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%
Nem ennyien jönnek, még több (tíz) millióra lehet számítani.
2015. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%

Én már a dolgok legelején azt mondtam, amikor még az elsők jöttek hogy ne engedjék be őket a határon. Aztán beengedték. Amúgy tudtam hogy nem fog a Kormány semmit se csinálni. Valahogy sejtettem, mert sose csinálnak semmit, mindenről csak "beszélnek".


Szóval egész egyszerűen egyik országba se kellett volna beengedni egyet se. Mindenkit vissza kellett volna fordítani és akkor nem lenen a már kialakult helyzet. A migránsok rájöttek volna, hogy itt nem látják őket szívesen és keresnek volna más helyet. A közel-keleten máshol vagy Ázsiában valahol.


Az aklapvető gond az, hogy sok idétlen törvényt, szabályt és megállapodást hoztak. Gondolom azért született ennyi hülyeség, mert fel kellett mutatni valami bizonyítékot arra vonatkozóan, hogy a törvényhozásnál is "dolgoznak" nem csak a napot lopják. Aztán most végül is a migránsok ellen azért nem lehet tenni semmit mert a sok szabály, törvény nem engedi.


Lefordítva egyszerűbbre:

Nem kellett volna tömérdek szabályt, jogot, egyezményt, törvényt hozni. Illetve úgy kellett volna ezeket létrehozni, hogy csak európai emberekre vonatkozzon és akkor a közel-keletieket meg a nig*gereket simán haza lehetne küldeni. De ezt az apró mégis létfontosságú részt kihagyták a dologból.


Európában sosem lett volna szabad beengednie nem európaiakat. Az meg nem a mi hibánk, hogy az Afrikai emberek olyan "értelmesek" meg a közel-keletiek is, hogy holmi téveszmék, kitalált lények miatt gyilkolják egymást. Mert nem mindegy ki miben hisz. Érdekes Japánban sosem okozott háborút az, hogy X ember Izanagiban hitt, Y ember meg Buddhában és elkezdték ölni egymást. Vagy mert nem tetszik nekik, hogy X, Y népcsoport ott van. Ilyen alapon mi is kiirthatnánk a cigányokat vagy a zsidókat. De mégsem tesszük. És akkor most mondja nekem valaki, hogy az afrikaiak és a közel-keletiek nem selejtek. Amikor ezek holmi hit miatt képesek gyilkolni meg elnyomni másokat.


De a legnagyobb gond az, hogy fogyatékosok.

Itt a világ, ha minden nép maradna a saját országában és rendet tenne ott, ha az országok célja nem az lenne, hogy te ebben hiszel én meg abban és ezért öljük egymást, hanem ha inkább összefognának a nagyobb jó érdeklében, az országok fejlesztése érdekében már rég egy felsőbbrendű civilizációt lehetett volna létrehozni a Földön. De nem... a vallás nevében való gyilkolás, mások elnyomása fontosabb a fejlődésnél.


Amúgy feltűnt már, hogy minden terrorista ocsmányabb az Ördögnél? Gondolom senkinek sem kellettek, kiskorukban mindenki rajtuk nevetett, a kis farok miatt is komplexusuk lett, vagy azért mert túl nagy és félnek tőlük a nők... ezek mind-mind komplexushoz vezetnek és ezért csinálják azt gondolom amit csinálnak.

2015. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
Kezdjük ott hogy nem úgy kell nézni hogy "600 milliós EU", hanem adott cél országaik vannak, és ott meg mindjárt nem mindegy hányan jönnek. Nézd meg mekkora a legnagyobb vidéki városunk, Debrecen...200 ezer fő, ezek meg már most 2x annyian jönnek.
2015. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
De legjobb példa Kanada, békés, senkinek nem ártó nép, 35 milliós lakossággal...hát mit számít nekik az a pár 100 cigány aki Magyarországról "menekült"...aztán mégis hazazavarták őket a p..csába...
2015. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%

Mert ma 350ezren vannak és erre föl aztán 2 millió fogja azt gondolni hogy jöhet a mehet és itt a mi határunknál fognak rádöbbenni hogy még sem.


Belegondoltál már abba, hogy ennyi embert csak zárótűzzel lehet feltartóztatni?

2015. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%

#9 folyt.


+bombázással

2015. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!