Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sokan miért csinálnak akkora...

Sokan miért csinálnak akkora felhajtást ebből a Volkswagen botrányból?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná miről van szó:

[link]


Én is Volkswagen tulajdonos vagyok, méghozzá a cikkben említett dízeles motorral rendelkezik az autóm.


Személy szerint, emiatt nem fogom eladni ezt az autót.Passat, nagy kényelmes, olcsón fenntartható, nagyon erős és akkor sem eszi le az ember gatyáját, hogyha nyomja neki.

Egy hasonló, ugyanilyen köbcentivel rendelkező 2 literes benzinesnél már az számít jónak, ha 10 literből megáll.


Kormolni, füstölni meg nem szokott, nem egy 15-20 éves autóról van szó.

De, már a 10 éves dízelek is egészen jók voltak.


A német autókat továbbra is megbízhatónak tartom, igaz a Volkswagen a belső anyagok minőségén kicsit javíthatna, mert már van ami kopik benne.


Azok a 20 éves Ikarusok, amiből rengeteg van az országban, az eget eltakarják, amikor elindulnak.Inkább azokkal kellene valamit csinálni.



2015. szept. 23. 18:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kis frissítés: a BMW X3 is elhasalt. Úgy néz ki hogy teljesen ugyanazt a módszert alkalmazták mint a VW-nél. A német közlekedési miniszter pedig elrendelte, hogy minden diesel autót vizsgáljanak át mobil laborral.


Szóval nagyon úgy néz ki, hogy nem egyedi jelenségről van szó.

2015. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

"Azok a 20 éves Ikarusok, amiből rengeteg van az országban, az eget eltakarják, amikor elindulnak.Inkább azokkal kellene valamit csinálni."


Ha választanom kellene szívesebben szagolgatnám az Ikarus kipufogóját, mint a te passatodét.


Attól, hogy az ikarus csúnya fekete füstöt ereget, attól még sokkal környezetbarátabb mint a te "modern dízel" passatod. A passatodból rengeteg, szabad szemmel nem látható PM 25. részecske jön ki, ami igazoltan rákkeltő és sokkal veszélyesebb, mint az ikarus koromfelhője.

2015. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mindazonáltal a csaló programmal felvértezett Volkswagenek nem szennyezik jobban a többi hasonló autónál a környezetet valós körülmények között.

Nekem is van Passat, igaz kicsit régebbi és benzines, de szeretem.

2015. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!