Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg léteznek a "No go"...

Tényleg léteznek a "No go" zónák Svédországban?

Figyelt kérdés
Ha igen, ez pontosan mit jelent? Azt hallottam, hogy nem mehetnek be fehérek, sem pedig rendőrök. Ilyen hogy lehetséges?
2015. szept. 25. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Rokonaim Göteborg egyik ilyen zónájában élnek. Sok a szomáliai, és a fehérek éjszaka nemigen mászlálgatnak az utcán egyedül. A környék azonban teljesen rendezett, sokkal jobban néz ki mint Magyarország legtöbb külvárosa...

Butaság hogy nem mehet be rendőr és fehér ember (mivel ott élnek rokonaim, így naponta bemennek). Kb. úgy kell elképzelni mint mondjuk a Józsefvárost, csak modernebb épületekkel...

2015. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Vannak No Go Zone-ok a legtöbb nyugati országban. Amit írsz meg baromság. Laktam ilyen helyen, és semmi atrocitás nem ért soha. Rendőrök is vannak.
2015. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Malmö és Stockholm külvárosa azok már csak névleg tartoznak Európához. A lakosság alapján, már egy harmadik világbeli mikroállamok alkotják a terület javát. És a fejletlen kultúra az tudjuk milyen közbiztonságot von maga után.
2015. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Lazán kapcsolódik a történetem a kérdéshez.


Egyik Németországba emigrált ismerősöm pont ráfaragott. Rásóztak valami lakást nevetségesen olcsón aztán akkor jött a meglepetés, amikor szépen elkezdtek eltünedezni a németek a szomszédos lakásokból. Következő pillanatban meg ellepték az épületet a bevándorlók.


Na azóta az épület no-go zóna, ha bemész egyedül akkor jobb esetben csak kicsit meglöködnek, rosszabb esetben megvernek. Valahogy nem hiszem, hogy az lenne az egyetlen ilyen épület nyugaton...


Gondolom úgy ahogy itthon is vannak cigánytelepek, ahova nem érdemes bemenni, ott is vannak hasonló területek, csak bevándorlókkal, feketékkel és muszlimokkal.

2015. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem, akkor baromság, én ezeket hallottam és olvastam. Miért NO GO zóna a nevük?
2015. szept. 25. 21:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon is vannak no go zónák.

Errefelé az a "no go zóna", ahol sok a cigány.A rendőrök is csak félve, erősítéssel mernek bemenni.


Ilyesmi mindenütt van, ahol van eltérő kultúrájú, vallási színes kisebbség.

2015. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, habár kétfélét is kaptam :D
2015. szept. 25. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
A Fox News indította ezt a butaságot, a kurucinfó meg folytatja. [link]
2015. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2015. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

6: Jah, itthon általában "Chicago"-nak hívják ezeket a zónákat. :D


7: Egyébként tessék, innen kezdődött (asszem):

[link]


Itt meg a magyarázat, hogy miért nem teljesen igaz (részben igaz, aztán az lett felnagyítva exponenciálisan):

[link]

2015. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!