Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyes szerint miért baj az,...

Egyes szerint miért baj az, hogy az oroszok Szíriában az iszlám állam mellett az usa által támogatott és lázadóknak nevezett terroristák állásait is bombázza?

Figyelt kérdés

Miért féltik egyesek ezeket a szánalmas cirkuszi majmokat?

https://www.youtube.com/watch?v=iiPBr5OQECI


2015. okt. 4. 10:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kedves #10-es voltál te valaha Szíriában? Én igen, és baromira nem úgy volt, ahogy te vizionálod. Ettől még Aszad diktátor volt, csak sokféle van ilyenből.


Aki itt olyan okos, hogy szerinte mindenki hazudik, nos halljuk, mit hazudik Putyin, és mit Obama. Hogy legyen mit tisztázni.

Addig pedig maradjunk annyiban, hogy mindenki a saját érdekeit érvényesíti. Az igazi kérdés, hogy ezek az érdekek kiknek károsak és kiknek hasznosak.

2015. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Mert eddig ugyan egyik helyen se jött be az arab világban, ha elüldözték a rezsimet, de hátha most bejön :D

Ezek nem emberek, lehet, hogy egyesek szemében szimpatikus szabadságharcosok, de a rezsim eltűnése után még nagyobb káosz lenne, lásd Líbia,Irak stb.

2015. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Figy, ez itt egy anoním fórum, senkit nem érdekel, hogy ki mit állít magáról merre járt, milyen végzettsége van. Én meg az angol királynő vagyok, bizonyítsd be, hogy nem. Használj értelmes érveket inkább igazolhatatlan állítások helyett.

De az, ha minden stratégiai tanulmányok kurzuson iskolapéldaként emlegetik a hamai mészárlást a 'massive retaliation' felkelés ellenes stratégiára, azért jelent valamit. Szerintem ha úgy kellett kezelniük egy felkelést, hogy 30000 civil meghaljon közben, akkor ott azért nem volt minden csupa öröm és boldogság.

2015. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!