Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A németek és az osztrákok...

A németek és az osztrákok miért imádják ennyire a menekülteket?

Figyelt kérdés

Bécsben tanulok, és épp most volt nemrég egy 100ezres tüntetés Európa "orbanizációja" ellen.

Magyarul a menekültek mellett tüntettek.


Miért védenek/szeretnek/várnak szívesen olyan embereket, melyeknek a 80%-a nem háború elől menekül, hazudnak a nevükkel/lakhelyükkel/állampolgárságukkal/céljukkal/múltjukkal kapcsolatban, és egyértelműen csak a szociális háló vonzza őket?

Az ellen miért nem szólalt fel senki, hogy már az X. németet teszik utcára az albérletéből azért, hogy menekülteknek adják ki?


Azért miért nem tüntetnek, hogy a fociedzőről, akivel a petrás botrány volt, nyíltan kiderült a kurdoknak köszönhetően, hogy terrorista?


Miért kell a menekülteknek "Welcome party"-kat rendezni?

Főleg, hogy a menekültek 100%-a ILLEGÁLISAN jön be az országba, illegálisan vonulnak át fél Európán, mert nekik a szegényebb országok nem kellenek. Láttam olyan videót, amelyben páran elmondták, hogy haza fognak menni, mert nem akkora a jólét, ahogyan ők azt ELVÁRTÁK.



Miért szeretik és támogatják a németek és az osztrákok ezeket az embereket?

Komolyan nem veszik észre a hazugságokat, stb.-ket, vagy nem is érdekli őket?

Én például azért jöttem ki, hogy adózzak, dolgozzak, hasznos tagja legyek a társadalomnak, de ezt a "Flüchtlinge Wilkommen" mentalitást nem bírom megérteni, főleg, amennyit olvastam a menekültekről.



2015. okt. 4. 18:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/124 anonim ***** válasza:
100%
Neked a vilàg minden észérve se lenne elég 18as.
2015. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/124 Saavedro ***** válasza:
96%
18%-os. Mondjuk az egy dolog, hogy én apám, aki a Pécsi megyei bíróság egyik vezető pozíciójában van + még kb. 16 helyen dolgozik nyáron is, alig kap fizetést, egy kiskorú menekültre pedig háromszor annyit költ az EU havonta, mint rá, dolgozó emberre, vagy egy vezető pozícióban lévő kórházi orvosra...de az, hogy illegálisan átlépik a határt, aztán itt hőzöngenek, szemetelnek, dobálják ki a szendvicset, a sínekre a vizet és rendezik a jelenetet, amikor regisztrálni akarják őket az a pofátlanság netovábbja. Persze mit jövök itt a kiskorúval, amikor minden videón kb. a 'menekültek' túlnyomó többsége igen életerősnek látszó fiatal férfi és ez már hivatalos is...ja és a menekültek szót azért idézőjelesen írom, mert kb. a 15%-uk menekült, a többi gazdasági bevándorló, migráns csürhe banda, akik kapva kapnak az alkalmon. Ja és nem, ne jöjjünk a 'professzorok, értelmiségiek, mérnökök' bullshittel. Hogyne, az értelmiségi kővel dobálja az őket megtűrt bevándorlóként fogadó (!) ország rendőreit. Most hirtelen ezek az érveim, a hozzáértőbbek majd még bizonyára írnak.
2015. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/124 anonim ***** válasza:
13%

"egy kiskorú menekültre pedig háromszor annyit költ az EU havonta"


Javasolj spórolósabb menekültügyi ellátást, ha tudsz. Tudom, utasítsák ki, nálad ez a legjobb spórolási módszer.


"de az, hogy illegálisan átlépik a határt"


Most a törvényt hozod fel saját magad igazolására.


"Persze mit jövök itt a kiskorúval, amikor minden videón kb. a 'menekültek' túlnyomó többsége igen életerősnek látszó fiatal férfi és ez már hivatalos is"


Megint egy teljesen lényegtelen információt hozol fel. Miért számít valakinek a neme a helyzet megítélésében? Miért lenne neked jobb, ha nem életerős férfiak jönnének, hanem mondjuk gyerekek? Nem mintha neked jobb lenne, akkor ki kéne tiltani a férfiakat.


"...ja és a menekültek szót azért idézőjelesen írom, mert kb. a 15%-uk menekült, a többi gazdasági bevándorló, migráns csürhe banda, akik kapva kapnak az alkalmon."


Menj el valamelyik török menekülttáborba és híreszteld ott nekik, hogy milyen csodás életük van.


"Ja és nem, ne jöjjünk a 'professzorok, értelmiségiek, mérnökök' bullshittel."


Nem is jövök. Szerintem elég álszent, aki azt mondja azért kell befogadni a menekültetket, mert sok közöttük a professzor.


"Hogyne, az értelmiségi kővel dobálja az őket megtűrt bevándorlóként fogadó (!) ország rendőreit."


Megtűrt? Ki tűri meg ebben az országban a bevándorlókat? Te?

2015. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/124 anonim ***** válasza:
79%
18% ha ennyire szimpatizálsz velük és nyomatod az empátia szöveged akkor fogadj magadhoz párat...saját pénzedből a saját lakásodban saját magad gondoskodj róluk. Igenis nem akarjuk mi többen eltartani ezt a konkvisztádor csürhét te igen akkor hajrá...igen megelőzlek empátiahiányos vagyok + nem akarok csadros ribäncokat az utcán látni mert rombolja az esztétikai képét a városnak meg a társadalomnak.
2015. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/124 Saavedro ***** válasza:
100%

"Javasolj spórolósabb menekültügyi ellátást, ha tudsz. Tudom, utasítsák ki, nálad ez a legjobb spórolási módszer. "


Ja, a dolgozó embereken lehet spórolni, de az illegális bevándorlókon nem? Nekem valahogy ez a kettős mérce böki a csőröm és erre valahogy most sem kaptam választ...de jöhetnék a TÉNYLEGESEN rászoruló hajléktalanokkal is...


"Most a törvényt hozod fel saját magad igazolására. "


Simán jöhetnének felőlem, csak utána kellene viselkedni is, tudod? Befogni a pofát és behúzni a nyakat, nem pedig b_szakodni, mert könnyen az a vége, hogy kivágják a tökét az embernek...


"Miért lenne neked jobb, ha nem életerős férfiak jönnének, hanem mondjuk gyerekek?"


Talán mert tényleges rászorulók. Van olyan videó, ahol a 'kemény' férfiak az alamizsnát a magyar ember kezéből elsőként tépik ki, a gyerek meg 'köszönöm, velem ne is törődjetek'...


"Megtűrt? Ki tűri meg ebben az országban a bevándorlókat? Te?"


Meg úgy mindenki, akinek maradt még szeme, füle és józan esze, de azért még nem rúgja őket tökön a viselkedésük miatt, mert van önuralma is.

2015. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/124 anonim ***** válasza:
0%

"Ja, a dolgozó embereken lehet spórolni, de az illegális bevándorlókon nem? Nekem valahogy ez a kettős mérce böki a csőröm és erre valahogy most sem kaptam választ"


Mitől lenne ez kettős mérce? Majd akkor lesz kettős mérce, ha ugyanolyan életszínvonalon élnek Magyarországon, mint te és utána akar valaki a menekültekért rajtad spórolni.


"Befogni a pofát és behúzni a nyakat, nem pedig b_szakodni, mert könnyen az a vége, hogy kivágják a tökét az embernek..."


Senki sem baszakodott, amíg kaptak normális ellátást. Hallottál az elmúlt években olyat, hogy menekültek lázadtak az ellátás miatt?


"Talán mert tényleges rászorulók. Van olyan videó, ahol a 'kemény' férfiak az alamizsnát a magyar ember kezéből elsőként tépik ki, a gyerek meg 'köszönöm, velem ne is törődjetek'..."


Ezen tényleg változtathatnának.


"úgy mindenki, akinek maradt még szeme, füle és józan esze, de azért még nem rúgja őket tökön a viselkedésük miatt, mert van önuralma is."


Szerintem a megtűrés nem ott kezdődik, hogy nem rugdossuk őket. De ezen kár vitatkozni.

2015. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/124 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat a másik válaszolónak nem válaszoltam.


"nem akarok csadros ribäncokat az utcán látni mert rombolja az esztétikai képét a városnak meg a társadalomnak."


Nekem biztos rossz az esztétikai érzésem.


Arra a felvetésre, hogy miért neked kell eltartani a menekülteket szerintem nagyon egyszerű a válasz. Mert te tudod csak eltartani őket, mivel te vagy abban a kiváltságos helyzetben, hogy van munkád.

2015. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/124 anonim ***** válasza:

Tartsák el őket a szaúdiak meg szembácsi.Nagyrészt úgyis ők tehetnek az egészről.

És nem,sajnos nincsenek bizonyítékaim ezen àllításomra.

Se műholdképekkel sem egyéb titkosszolgálati adatgyűjtésekkel nem rendelkezem.

2015. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/124 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, még mindig nem szállítottunk eleget nekik. Szeretnének még egy pár milliót.
2015. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/124 Saavedro ***** válasza:
100%

"Senki sem baszakodott, amíg kaptak normális ellátást."


Ezért végezték a karton ásványvizek a síneken, a szendvicsek a kukában DE az odavaló szemét a parkokban. A regisztrációhoz szükséges papírok meg a jó ég tudja hol.


"Szerintem a megtűrés nem ott kezdődik, hogy nem rugdossuk őket."


Ők már most rugdosnak minket, de legalábbis a rendfenntartó szervet.


" Majd akkor lesz kettős mérce, ha ugyanolyan életszínvonalon élnek Magyarországon, mint te és utána akar valaki a menekültekért rajtad spórolni."


"te vagy abban a kiváltságos helyzetben, hogy van munkád"


Nyilván nem önerőből és kemény munkával értük el, amit, hanem mindent a fenekünk alá toltak... Mellesleg meg lehet nézni, hogy a hontalan és ténylegesen szegény magyar mit kezdhet magával és milyen segítséget kap az EU-tól, vagy az államtól.

2015. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!