Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A németek és az osztrákok...

A németek és az osztrákok miért imádják ennyire a menekülteket?

Figyelt kérdés

Bécsben tanulok, és épp most volt nemrég egy 100ezres tüntetés Európa "orbanizációja" ellen.

Magyarul a menekültek mellett tüntettek.


Miért védenek/szeretnek/várnak szívesen olyan embereket, melyeknek a 80%-a nem háború elől menekül, hazudnak a nevükkel/lakhelyükkel/állampolgárságukkal/céljukkal/múltjukkal kapcsolatban, és egyértelműen csak a szociális háló vonzza őket?

Az ellen miért nem szólalt fel senki, hogy már az X. németet teszik utcára az albérletéből azért, hogy menekülteknek adják ki?


Azért miért nem tüntetnek, hogy a fociedzőről, akivel a petrás botrány volt, nyíltan kiderült a kurdoknak köszönhetően, hogy terrorista?


Miért kell a menekülteknek "Welcome party"-kat rendezni?

Főleg, hogy a menekültek 100%-a ILLEGÁLISAN jön be az országba, illegálisan vonulnak át fél Európán, mert nekik a szegényebb országok nem kellenek. Láttam olyan videót, amelyben páran elmondták, hogy haza fognak menni, mert nem akkora a jólét, ahogyan ők azt ELVÁRTÁK.



Miért szeretik és támogatják a németek és az osztrákok ezeket az embereket?

Komolyan nem veszik észre a hazugságokat, stb.-ket, vagy nem is érdekli őket?

Én például azért jöttem ki, hogy adózzak, dolgozzak, hasznos tagja legyek a társadalomnak, de ezt a "Flüchtlinge Wilkommen" mentalitást nem bírom megérteni, főleg, amennyit olvastam a menekültekről.



2015. okt. 4. 18:28
 71/124 anonim ***** válasza:
100%

"Már elég sokszor vitatkoztam feminizmusról, így inkább azért nem olvasom el, mert szerintem vannak olyan tények, amiket kihagy a cikkéből, mint ahogy az ilyen vitákban elő szoktak fordulni."


Miért vitatkozunk olyasvalamiről, aminek a tartalmát te nem ismered? Képzelj bele bármit, nem érdekel a hülyeséged.


"Azt meg nem értem miért gondolod, hogy szerintem nem olyan nagy baj, ha nőket erőszakolnak meg. Mondtam én ilyet bárhol is?"


Az írásaid ezt sugallták. Írtad, hogy elolvasni sem vagy hajlandó ilyen témájú cikkeket, mert szerinted nacionalista oldalak hozzák le... Tehát ebből azt lehetett érteni, hogy egyszerűen nem hiszed el ezeket a híreket, tudomást sem veszel róluk (hozzáteszem ott vannak a külföldi források is megjelölve, nem egy magyar náci fejéből pattant ki a story). Így nyilván azokat a híreket sem hinnéd el, amiben európai nők megerőszakolásáról lenne szó, vagy kimosnád őket azzal, hogy a fehérek között is vannak nőerőszakolók, nem csak a migránsok között. Igazad lenne, pusztuljon mind, viszont nézd meg hogy csak a menekülttáborokban mennyi az erőszak közöttük, és mennyi amúgy. Más az arány és ez nem mindegy.

2015. okt. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/124 Saavedro ***** válasza:
100%

"azért nem olvasom el, mert szerintem"


"szerintem"


Szerinted így meg úgy, ezért úgy is van. Egyébként az is vicces, hogy szerinted hogyan lehet egy videó 'uszító'. Amatőr videó, az történik ami történik. Csak ki kellene nyitni a szemet és nézni. Na meg az agyat használni. Itt egy példa: https://www.youtube.com/watch?v=sYMc8vySVNI

2015. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/124 anonim ***** válasza:
100%

egy friss felmérés szerint a németek többsége ellenzi ezt a csürhét

[link]


Nem kellene ennyire elkanyarodni a témától. Az eredeti kérdésre néhány válasz érkezett... az utóbbi 10 meg személyeskedés, dezinformáció.

2015. okt. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/124 anonim ***** válasza:
0%

"Miért vitatkozunk olyasvalamiről, aminek a tartalmát te nem ismered?"


Én id tudok légből kapott szövegeket mondani.


"Más az arány és ez nem mindegy."


Ha nem tudsz egyénekben gondolkodni, akkor tényleg nem mindegy.


"Egyébként az is vicces, hogy szerinted hogyan lehet egy videó 'uszító'."


Úgy hogy uszításra használják fel és elferdített és menekültellenes szöveget írnak hozzá.

2015. okt. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/124 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként javaslom azt a kísérletet, hogy zárjunk be néhány száz magyart a keleti aluljárójába egy hétre és vegyük videóra mi történik. Természetesen elmehetnek bármelyik befogadóállomásra onnan, ha akarnak. Benne lennél? Ha nem miért?
2015. okt. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/124 anonim ***** válasza:
100%

#76 Saját országunkban zárjuk be a sajátjainkat oda? Bolond vagy ember? Tudod nincs zárva a határ, én nagyon örülnék neki ha már ma este nem Magyar földön aludnál hanem valahol máshol ahol olyan trélibsik élnek mint te! De visszatérve a "kísérletedre" részletezd, minden apró részletre térj ki mert nagyon kíváncsi vagyok mit hablatyolsz össze. :)

Még egy gondolat mindig amikor elolvasok valamit amit te írsz...kósa lajos fémkupakos össze-vissza dadogása jut eszembe...sajnálatos módon pedig bármennyire is szeretném nem pozitív értelem!

2015. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/124 anonim ***** válasza:

Legrosszabb esetben belepisilnék az üres PET palackba.Mint ahogy tettem ezt részeg fejjel pàrszor közterületen.

A zacsiba sza@ràst még nem próbàltam.

A kérdésre meg màr jött elég vâlasz.A jólét elvette az eszüket és ennyi.Ehhez jön még a szellemi igénytelenség,annak megléte esetén meg csak naivitàsról beszélhetünk.A kettő együtt a legjobb.

A németek itt úgy hívjàk őket hogy ,,gutmenschidioten".

2015. okt. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/124 anonim ***** válasza:
0%

"Saját országunkban zárjuk be a sajátjainkat oda? Bolond vagy ember?"

Mert már megint olyat mertem mondani, hogy kapják ők is azt az ellátást, amit adni akarnak?


A kísérlet pedig úgy zajlana kirakunk 500 magát magyarnak valló embert a keleti előtt és nem mehetnek a befogadóállomásokon kívül sehova, nem mehetnek be egyik plázába se pisilni, pontosan ugyanazt az ellátást kapják, amit a menekültek. Szerintem úgy öt perc után elkezdenének nyavajogni, hogy nem tudnak mit csinálni.

2015. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/124 anonim ***** válasza:
100%
#79 aha...hmm csak tudod erre nem fog sor kerülni mert mi saját tisztességes hazánkban vagyunk, ők jönnek ide...semmi az égvilágon nem kötelezhet arra, hogy milyen ellátásban kell részesíteni a konkvisztádorokat szóval el kell viselniük a körülményt amit biztosítunk, ha nem akkor menjenek másik úton, vagy egyszerűen ne is jöjjenek úgy sincs itt eu-ban semmi keresnivalójuk.
2015. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!