Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Dániában sok a muszlim lakosság?

Dániában sok a muszlim lakosság?

Figyelt kérdés

Amikor a jövőmet tervezgetem, szemezgetek olyan országokkal, ami nem balkáni, becsületes munkával meg lehet élni jól. Viszont most, hogy itt a nyakunkon a több tízmillió bevándorló migráns, már nem csak a jó gazdaság a szempont, hanem a lakosság összetétele is. Ezért kezdek teljesen kiábrándulni Németországból és Ausztriából.

Franciaországban, Angliában, Belgiumban, Hollandiában tudjuk milyen a helyzet..

De úgy hallottam, hogy Dániában felére csökkentették a migránsoknak járó segélyeket, így azok továbbmentek Svédországba, Finnországba és Norvégiába.


Dánia jó választás lenne?


2015. okt. 8. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Dániában sok.


Menj Finnországba, ott kevés.Még a főváros sincs annyira tele velük.

2015. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Az az alapvető probléma itt kérem szépen, hogy "hallottam".


Esetleg utána is lehetne nézni, nem kerül nagy erőfeszítésbe. Dániában a muszlimok aránya 3%. A többi EU-s országban hasonló az arány.


A világ lakosságának ezzel szemben 20-25%-a muszlim, tehát egyáltalán nem mondható, hogy az a 3% sok lenne.

2015. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt élek, és nincs sok. Körülbelül mint BP-en amennyi afroamerikai színesbőrűt lehet látni, arányaiban így jellemezném, mennyiszer találkozni velük.


Nem mellesleg semmi gond sincs velük, nem migráns hullámmal betelepedettekről van szó.

2015. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

"itt a nyakunkon a több tízmillió bevándorló migráns,"


Na persze, kicsit sem tulzol.Egybéként miből gondolod hogy a dánoknak szükségük van a hozzád hasonló retardáltakra akik még a számokkal sincsenek tisztában? Szerintem inkább egy menekültet fogadnának be mint téged.

2015. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!