Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez egy fikció: Ha majd esetleg...

Ez egy fikció: Ha majd esetleg (ne adj isten) a migránsok támadásba lendülnek Nyugat-Európában, akkor az esetleges nyugat-európai menekültek Magyarországra milyen hatást gyakorolnának?

Figyelt kérdés
A gazdaságunkra, a kultúránkra, általában az életünkre? Azért szerintem jobb lenne őket befogadni, mint az arabokat. Milyen negatív hatásai lehetnének az ő bejövetelüknek?
2015. okt. 8. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ők nagyon nem változtatnának semmit, de nem fog erre sor kerülni...gondolom én, hogy ők fegyvert fognának a hazájukért. Arabok befogadása = öngyilkosság amúgy
2015. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

"gondolom én, hogy ők fegyvert fognának a hazájukért."


Hülyéskedsz?:D


A németeket, svédeket eltudnád képzelni harcolni?Mert, én nem, egyből menekülne mind.


A franciákról, osztrákokról ellehetne képzelni, hogy harcolnának.De a többiről nem.Nagyon ellettek hülyítve a liberalizmussal meg leszedálva a multikultival.

2015. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hülyéskedsz?:D"

igen és nem

Helyesbítem, azok akik most a gyújtogatásokat intézik lehet fegyvert ragadnának, ámbár biztosra semmit nem lehet tudni...megtörténik amikor bekövetkezik és akkor biztos lesz.

2015. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Németek nem menekülnének, hanem megvédenék magukat.

Èn németországban élek, de itt egy jól kiterjedt biztonság politika van. Ugye eddig terror cselekmények sem voltak Németországban, nem úgy mint a többi nyugati országban.

Habár terroro cselekményt eltudok képzelni, ezek ugye megfélemlítések voltak minden más országban is. Azért csinálták, hogy a katonákat hívják vissza az amerikaiak vagy angolok stb...


Németeknél eleve minden falunka van csendörsége, de a rendörség is gyorsan reagál mindenre. Mi egy olyan településen lakunk ahova 6 falu tartozik össze, és nekünk 5!!! tüzoltoságunk van. Szóval az önkéntesség is óriási.


Senki nem menne innen kelet európába, söt ezek után, hogy ekkora utálattal fogadták a magyarok a menekülteket, senki nem akarna magyarországra menni.

2015. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

"Senki nem menne innen kelet európába, söt ezek után, hogy ekkora utálattal fogadták a magyarok a menekülteket, senki nem akarna magyarországra menni."


A különbség, hogy iszlamista menekültekről van szó.


A lakosság szívesen fogadna horvát, holland, ukrán...stb menekülteket.

2015. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Kénytelenek lennének harcolni, mert innen aztán nem igen van hova menekülni...
2015. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shamash ***** válasza:

Az EU népességének csupán 8 százaléka iszlám vallású (a migránsokat is beleértve). Úgy gondolod, hogy a 8 százalék el tudna üldözni mondjuk 92%-ot?


Egy esetleges világméretű népvándorlás esetén Magyarország értékes célpont lenne a letelepülni vágyók között, ugyanis értékes termőfölddel és édesvízkészletekkel rendelkezik.


Nem a német fog idejönni, hanem a sivatagos, félsivatagos és monszun éghajlaton élők!

2015. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!