Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Merkel üzenete: A menekültváls...

Merkel üzenete: A menekültválság miatt eljött az ideje, hogy a kelet-európai uniós tagországok viszonozzák az EU bővítésével kapott szolidaritást. Hogyan kell érteni?

Figyelt kérdés
Angela Merkel szerint a menekültválság miatt eljött az ideje, hogy a kelet-európai uniós tagországok viszonozzák az EU bővítésével kapott szolidaritást. A német kancellár erről péntek este beszélt pártja, a konzervatív CDU ifjúsági szervezetének (Junge Union) háromnapos hamburgi konferenciájának megnyitóján. Mint mondta: a válság kezelésében mindenkinek részt kell vennie “képességeinek és lehetőségeinek megfelelően”.

2015. okt. 17. 17:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy, nem is kell vele foglalkozni. Merkel a következő választásokon megy a levesbe, 100% hogy leváltják sőt valószínűleg még a pártból is ki fogják tenni. Csak még egy kicsit vergődik az öreglány. :)
2015. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

"Merkel a következő választásokon megy a levesbe"


Szerintem nem húzza addig, még előtte megtörténik a leváltása.

2015. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy üzenet nem feltétlenül annak szól, akinek címezik, ezt megtanulhattad volna itthon. Egy üzenet mindig a választóknak szól, akik egy része ezt be is nyalja. Aztán a történések meg a realitásokon alapulnak.
2015. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

Milyen szolidaritást?

Talán nem jártak jól a több tízezer olcsó munkaerővel vagy azzal, hogy ide is lehet lapátolni a szarukat eladásra?

Mi 7000 milliárdot kaptunk 10 év alatt, ők ennél jóval többet húztak le azzal, hogy bekerültünk az unióba.

2015. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A realitás egyelőre az, hogy Németország elefánt, mi pedig a lábára lépő kisegér vagyunk, aki azt rebeghetné, hogy: bocs, akár fordítva is történhetett volna. Ezzel szemben nem vagyunk túlságosan vakmerőek?
2015. okt. 17. 18:11
 6/29 A kérdező kommentje:
#4, van benne valami! De: tisztán kapjuk a 7eMd-ot, vagy ebbe beleszámít az is, amit tagsági díjként befizettünk?
2015. okt. 17. 18:15
 7/29 anonim ***** válasza:

Ez a nettó, tehát a tiszta.

De 11 év alatt 7000 milliárd semmi, 700 milliárd kb évente.

Ennyi forgalmat csak a magyar Tesco lebonyolít.

2015. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
#1, #2, értem a szempontotokat. Én is úgy gondolom, hogy haldoklik az oroszlán (vagy kafferbivaly), én azonban nem merném húzogatni a bajszát, míg meg nem halt. Mondjuk nem is vagyok politikus, csak egy beszari civil. Remélem, politikusaink tudják, mit csinálnak!
2015. okt. 17. 18:24
 9/29 A kérdező kommentje:
#7, ha csak egy Tesco forgalomnyi zsét kapunk, az nem sok.
2015. okt. 17. 18:25
 10/29 anonim ***** válasza:

Merkelnek lejárt az ideje, és kínjában még próbál szépíteni, az ilyen és ehhez hasonló beszólásaival.

egy lassan de biztosan háttérbe kerülő emberről van szó, aki az agy mosott szimpatizánsainál még próbál benyalni, hátha nem juttatják a süllyesztőbe végleg.

2015. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!