Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki lesz az USA következő elnöke?

Ki lesz az USA következő elnöke?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 18:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Állítólag Trump a legesélyesebb. Ti is így látjátok?
2015. okt. 27. 18:44
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Trump annyiban esélyes, hogy a republikánus jelöltek közül ő a legnépszerűbb. De soha nem választanák meg, mert nagyjából torgyáni szinten mozog.

Valószínűleg Hillary Clinton fog nyerni.

(A magam részéről remélem, egyszer eljut az amerikai társadalom arra a szintre, hogy soha többet nem választ meg republikánust. Elég volt az agyatlan keresztényfundamentalistákból.)

2015. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Hillary Clinton
2015. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Obama az utolsó elnök.
2015. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Remélhetőleg Clinton, mivel Trump erősen cionista.
2015. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem Demokraták nem fognak nyerni, Obama varázsa már lecsengett. Főleg hogy Hillarynek rengeteg botránya van, és nem valami egetrengeően jó a kommunikációja.


Kérdés hogy kit indítanak a Republikánusok. Szerintem Trump helyett Ben Carson fog indulni, legutóbbi közvéleménykutatások szerint már meg is előzte Trumpot, de legalábbis fej-fej mellett vannak. Nem annyira "torgyánjózsis" mint Trump, illetve előéletében sincsenek csontvázak. Viszont egy elismert idegsebész, és egy nyugodt, komoly fickó. Mindenesetre szurkolok neki, de ha fogadnom kéne pénzben hogy ki lesz az elnök, akkor is rá fogadnék.

2015. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#7

Two black guys in a row for Prez ? I doubt it.

2015. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

7 Ben Carson? Akinek a weboldalán ez van?


[link]


akkor remélem nincs ellenedre ha mutatok pár dolgot


[link]


szép humánus megoldás, mi?


[link]


szerinted, aki a valaha volt leggonoszabb ideológiát, a cionizmust támogatja annak szabad akármekkora hatalmat adni, főleg ekkorát?


még linkelhetek képeket, hogy alaposan át tudd gondolni

2015. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell többet linkelni, ennyiből is látjuk hogy utálod a zsidókat, köszönjük.
2015. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9-es


Én nem vagyok amerikai állampolgár, úgyhogy engem kár győzködni. De hidd el, hogy az amerikaiak máshogy gondolkodnak Izraelről mint te.

2015. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!