Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország honnan tudja,...

Németország honnan tudja, hogy ki diplomás a menekültek közül, és ki nem?

Figyelt kérdés

A menekültek több mint 90%-ának SEMMILYEN papírja nincs.

Bemondani/nyilatkozni meg én is tudok akármit.

Mégis hogyan igazolja valaki, hogy elvégzett valamilyen egyetemet/középiskolát? Az általános iskola még hagyján, de ha valaki diplomásnak vallja magát, az mégis hogy a francba igazolja, ha még személyije sincs és illegálisan ment Németországba?


Most tényleg elhiszik, ha valaki azt nyilatkozza, hogy egyetemet végzett?

Most aki orvosnak hazudja magát, azt odaállítják a műtőasztalhoz, aztán ha nem hal meg a beteg, akkor elhiszik, vagy mi?



2015. okt. 31. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sehogy, de mivel ez csak egy hülye mese, hogy ez alapján szelektálnak.
2015. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Egyszerű. Megkérdezik tőlük. A szakembernek elég pár mondat, hogy megítélje ért-e hozzá egy ember vagy sem
2015. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A TV-ben is mutatták, hogy német statisztikák szerint X % diplomás, Y % középiskolát végzett, stb.
2015. okt. 31. 18:00
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

"Egyszerű. Megkérdezik tőlük. A szakembernek elég pár mondat, hogy megítélje ért-e hozzá egy ember vagy sem"


Aha...benyalok neked pár orvostudományi szöveget, gyógyszerneveket, gyógyítási módokat. A szakértő elhiszi, hogy értek hozzá. Akkor orvos vagyok?

2015. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha valaki orvosnak vallja magát, és berakják a rendelőbe, de a fonendoszkóppal improvizálva a jobb oldalon kezdi el keresni a szívet, akkor elég könnyen lebukik...
2015. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Kérdeznem tőle, mint a vizsgán. Mindent nem lehet benyalni
2015. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

""Egyszerű. Megkérdezik tőlük. A szakembernek elég pár mondat, hogy megítélje ért-e hozzá egy ember vagy sem"


Aha...benyalok neked pár orvostudományi szöveget, gyógyszerneveket, gyógyítási módokat. A szakértő elhiszi, hogy értek hozzá. Akkor orvos vagyok?"


Ha bármit kérdeznek és te megmondod a választ, akkor igen.

2015. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

'A szakértő elhiszi, hogy értek hozzá. Akkor orvos vagyok?'


Akkor az.

2015. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Ha bármit kérdeznek és te megmondod a választ, akkor igen."


Hát akkor én is orvos vagyok.

2015. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!