Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország tényleg nem tudja...

Németország tényleg nem tudja kitoloncolni a kiutasított embereket?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a kitoloncolás iszonyat nehezen megy, nem tudják az embereket kitoloncolni, meg vannak olyanok is, akik már évek óta Németországban vannak úgy, hogy évek óta kitoloncolási határozat van ellenük érvényben.


Komolyan ott fognak maradni azok is, akiket kiutasítottak? Ha jól tudom már több, mint 200.000 ember ellen van kitoloncolási határozat.

(Vagy mennyi ellen? Ezt kb 1 hónapja olvastam)

Mi lesz így a németekkel, ha nem képesek hazatoloncolni ezeket?



2015. nov. 2. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

Ja, mondjuk ezer emberbol van nehany ilyen mint amit te irtal.


A tulnyomo tobbseget siman kiraktak eddig is, ezutan is ki fogjak. A maradek meg fellebbez, esetleg ismerosoknel elbujik, de tok feleslegesen mert ugysem tud megelni. Van par aki balhezik, de azok is mennek.


Nem kell ezt tuldramatizalni, a nemetek megoldjak.

2015. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt lehet tudni, hogy hány menekült van a németeknél és mennyi ellen van már kitoloncolási határozat? meg mennyit toloncoltak eddig haza
2015. nov. 2. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:

olvasgass.


[link]

2015. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem olvastad az első válaszát?

Látod, ő simán eldönti, hogy mi a helyzet, nem lényeg hogy a németek se tudják a pontosat, de ő tudja.

Igazi liberálism

2015. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en nem tehetek rola hogy ti egy parhuzamos valosagban akartok elni, ahol minden maskepp van.
2015. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd a németek fognak futni.
2015. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!