Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a nagyobb gazdasági erejű nyugat-európai országoknak nem igazán érdekük, hogy minél előbb megtalálják a menekültek közé vegyülő illegális migránsokat és visszafordítsák őket a hazájukba?

Figyelt kérdés
Kihasználják az Unió jóindulatát ezek az emberek. A menekülteknek joguk van biztonságban élni az Unió területén belül. Joguk van esélyt kapni arra, hogy ne haljanak meg, a harcok elmúltával haza tudjanak térni és folytathassák nyugodtan az életüket. De nagyon sok olyan ember is jön, aki nem szorul védelemre, ahol nincs háború, nincs nagy arányú terror, elnyomás. A világ baját nem vehetjük a nyakunkba, de akiket a hatályos törvények alapján megillet a védelem, ellátás azokat pedig kötelességünk ellátni és gondoskodni róluk, amik a harcok véget nem érnek. Ha én egy háborús menekült lennék, akkor kikérném magamnak, hogy egy kalap alá vesznek azokkal az emberekkel, akik kizárólag gazdasági megfontolásból, a jobb élet reményében jönnek az Unióba, teljesen illegálisan.

2015. nov. 10. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nem sok köze van a valósághoz a kialakított helyzetnek! Szándékosan gerjesztett sz'rság az egész! Joguk a valódi menekülteknek lenne csak. De nem erről van már itt szó...
2015. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyorsabb regisztráláshoz és ellenőrzéshez több ember, vagyis több pénz kellene, te meg már írnád is ki a következő kérdést, hogy miért költünk ennyit rájuk bezzeg XY-ra nem jut pénz.
2015. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Unióba menekült csak repülőgéppel érkezhet; szárazföldön nem.

Máris szétválasztottuk.

2015. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!