Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az véletlen, hogy a németek...

Az véletlen, hogy a németek gazdaságilag megint a "fekete nullára" (schwarze null) gyúrnak, és most özönli el a menekültáradt? Most robban a VW-botrány?

Figyelt kérdés

Elvileg nem akarnak újabb kölcsönt felvenni. Véletlenül elkezdenek özönleni mindenhonnan a menkülök, ezzel újabb költségeket kikényszeríteni. 1.8 Mrd. megy afrikába, több mint 3 Mrd. törökországba. Persze EU-pénz, de gondolom azért elég nagy része németországból folyik be. Nem beszélve a szállas és étkeztetési költségekröl.

Véletlenül a VW botrány is most robbant ki.


2015. nov. 13. 07:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%

Sőt, arra is játszottak, hogy november 13 pont péntek tizenharmadika, és ez egyértelműen szerepet játszik!!


Vagy nem akarsz még az egyenletedbe pár random, totálisan össze nem kapcsolható dolgot belehozni?

2015. nov. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kérdés Volt. Ha egy idöben sok szokatlan dolog történik egy helyen, az mindig gyanús. És mindig vannak ilyen szemellenzösök akik mindjárt péntek 13-mal jönnek. Kiváncsi vagyok mikor jön a gyíkember duma.


Gondolom akkor te abban Sem láttal összefüggést amikor orbán elküldte az IMF-et és ugrott az EUR-árfolyam.

Ilyenek ezek a véltlenek.:D

2015. nov. 13. 10:09
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

A VW botrany nem most tort ki, csak mondom. Az hogy te most tudtad meg az irrelevans.


A menekulok is ozonlenek evek ota, csak eddig Viktor nem szolt neked.


A nemetek is evek ota nullszaldos koltsegvetesre torekednek.


Ennyit a konteokrol.


Birom amikor egy ujszulott racsodalkozik a vilagra, es levezeti hogy azert ment le este a nap, mert ebed utan fingott egy budoset.

2015. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Konteós az aki egy kérdésbe is belemagyarázza hogy konteós. Akkor én vagyok a konteós vagy te. Na mondd már ki a gyíkembert csököttagyú.:D
2015. nov. 13. 10:59
 5/15 A kérdező kommentje:
3: Te megint az "értelmiségi" vagy, akinek nem telik ékezetre. Semmi közöm Viktorhoz, söt szerencsére a sok büdös szittyához Sem, azokhoz sem akik németeknél élösködnek, aztán sírnak hogy milyen rossz.
2015. nov. 13. 11:05
 6/15 A kérdező kommentje:

Itt látszik hogy mikor került nyilvánosságelé a VW:

[link]


Itt meg pár görbe hogy mikor mennyi migráncs jön. (mindig voltak, de azért egy Ponton igen csak ugrik):

[link]


Szerintem aki ezután nem kérdezi meg, na ott legalább akkor baj van mint a megrögzött konteóhívöknél.

2015. nov. 13. 11:28
 7/15 anonim ***** válasza:

A tanulmany 2014 majus korul jelent meg, a VW mar elotte tudott rola. Mivel lepattintottak az ICCT-t, ezert ok tovabbitottak az EPAnak, ok is mertek, ok is szoltak a VWnek. Mikor a VW elismerte az EPAnak hogy csaltak, akkor hoztak nyilvanossagra ok is, te ezt tartod a botrany kirobbanasanak.


A VW felso vezetoi mar nyar elejen rapportra szaladgaltak Wolfsburgba, hogy megmagyarazzak Winternkornnak hogy mirol is szol ez az egesz.


De te hidd nyugodtan hogy valami gonosz osszeeskuves all mogotte.


Ja es ne irogass pivatban, nem valaszolok privatokra.

2015. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Milyen gyíkember? Gyíkember tudod hol volt? Heroes 3-ban na ott volt Lizardman, a keresett szó: Reptilián!
2015. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Annyit írtam privátban, hogy a 4-es hozzászólásom nem neked ment, hanem annak akit már töröltek. Nem is vártam választ...
2015. nov. 13. 13:03
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem gyíkember.
2015. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!