Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Békés vallásnak nevezhető e...

Békés vallásnak nevezhető e még az iszlám?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 20:41
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/265 A kérdező kommentje:
"Olvasd el a Korán magyar nyelvü értelmezését és Mohamed próféta életét. Ha ezt megtetted utána irhatsz amit akarsz." Mert pont Te fogod megszabni nekem, hogy milyen feltételekkel írhatok ide.
2015. nov. 27. 15:44
 92/265 A kérdező kommentje:
"Nem ezt mondtam, látom már hazudozol is. Nem akarom megkérdőjelezni az inteligenciádat, de az a helyzet hogy fogalmad sincs miről is beszélsz." Bárki aki itt az iszlám ellen foglalt állást, mindenkinek megkérdőjelezted a szavahihetőségét , a tájékozottságát és mindenkit aki a vallásod ellen mert bármit is szólni, megpróbáltál hülyének beállítani. Ezt a taktikát alkalmaztad itt minden vitapartnereddel szemben.
2015. nov. 27. 15:51
 93/265 A kérdező kommentje:

"Szerintem hagyjátok a 44%-os válaszolgatót, egyértelmű, hogy elvakult híve ennek a vallásnak, felesleges vitatkozni vele az ilyenről leperegnek a tények és a kész érvek.

Az iszlám vallású országokban legfeljebb elméletben létezik vallásszabadság gyakorlatban, azonban nem jöhet létre vagy ha mégis, akkor golyó zápor rá a válasz. Ez tény! " Teljesen igazad van. Egy vallási fanatikus iszlám hívő, és neked volt igazad, felesleges az ilyennel vitatkozni.

2015. nov. 27. 15:54
 94/265 anonim ***** válasza:
14%

"Egy vallási fanatikus iszlám hívő, és neked volt igazad, "


Te már csak tudod, hiszen iszlám szakértő vagy :)

2015. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/265 anonim ***** válasza:
21%

"Mert pont Te fogod megszabni nekem, hogy milyen feltételekkel írhatok ide."


Te döntésed, de igy akkor marad az hogy fogalmad sincs hogy miről is beszélsz és nevetségessé teszed magad.

2015. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/265 anonim ***** válasza:
72%
nem gondolom, hogy utálják a vallásukat azok a nők, akikről beszéltem, akiket ismerek. egyszerűen utálják a rendszert: hogy ők, mint nők elnyomottak, és hogy kendőket kell hordaniuk. Olyan nyugati országban találkoztam velük, ismerkedtem meg velük, ahol kiszakadva éltek, nem a családjukkal, és egyikük sem hordta a kendőket, európai nő módjára öltözködtek, térd fölötti szoknyában jártak, stb. nem jártak mecsetbe, stb. többségüknek phd hallgatóként sikerült kiszabadulniuk az országukból, és eszük ágában sem volt követni a vallási előírásaikat, miután már nem volt rájuk kényszerítve. egy egész kiterjedt közösséget ismertem így meg, és olyan férfiak is voltak velük, akik szintén nem erőltették a vallás témát, és volt, amelyiknek a felesége volt az egyik lány, és normális európai házaspárként éltek/élnek, kendők, burkák és egyéb kellékek nélkül.
2015. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/265 A kérdező kommentje:
"többségüknek phd hallgatóként sikerült kiszabadulniuk az országukból, és eszük ágában sem volt követni a vallási előírásaikat, miután már nem volt rájuk kényszerítve." Igen, mert Európában van választási lehetőségük, mindaddig amíg nem jön létre az Európai Iszlám Kalifátus, az iszlám uralom. Remélem ez soha nem következik be.
2015. nov. 28. 08:52
 98/265 anonim ***** válasza:
26%

Hadd ne mondjam, az iszlam alapvetoen sosem volt bekes vallas. Sokat finomodott az evszazadok alatt, de az eredeti alapjaiban az eroszakos terjesztes, es a mas vallasuak /meg a vallaselhagyok/ leolese bizony ott szerepel. Az iszlam allam meg a legosibb iszlamot /mohamed eredeti szo szerinti irasait/ koveti. Allamelmeleti szinten pedig a saria legszigorubb betartatasara eskuszik. Ha valaki meg akarja tudni, milyen volt az iszlam, amikor megalakult, akkor ahhoz most elhozta a tortenelmet az isis /ezert is pusztitanak el minden olyan emlekmuvet, ami az osi iszlim kialakulasa utan epult/

A 44% os meg nyilvan futobolond, nem kell vele foglalkozni.

Es ja, ha valakiket valoban menekultkent kell kezelni, akkor azok a nok. Tokeletesen ertheto, h nekik ez felszabadulas.

Azt viszont kepzelje el valaki, hogy egy muszlim ferfi az ottani privilegizalt helyzetebol eljon euba, mi marad neki belole? Semmi, sot, itt meg le is nezik a nok /esetleg/ gyakorlatilag eselytelen, hogy egy atlag muszlim ferfi integralodjon ide /javaslom keressetek utana, par eve keszult a kozelkeleti muszlim teruleteken elokkel kapcsolatba, -meg bevandorlokkal- egy kutatas arrol, hogy hogyan viszonyulnak az europaban kozeletu evidens dolgohoz -pl homoszexualitas, oltozek, stb/ meg fogtok lepodni

2015. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/265 anonim ***** válasza:
58%

44%-os válaszoló!

Bár azt mondtam nem érdemes vitába szállni veled, mert leperegnek rólad a tények és mivel bizonyítékok garmadáját zúdítottuk eléd és még így is csak az iszlám propagandádat vagy hajlandó mantrázni így már nem csak egyszerűen elvakult vagy hanem egyenesen nevetséges, így még egy utolsó erőfeszítést próbálok tenni arra, hogy belásd itt te vagy az, aki nevetségessé teszed magad, aztán én ehhez a témához többet hozzászólni nem kívánok az "okos enged, szamár szenved" elvén.

Folyton a bizonyítékokat kéred tőlünk, de azt nem vagy hajlandó figyelembe venni, amiket írunk, amik alapból bizonyítékot szolgáltatnak, a tapasztalati forrás mely a nagyvilágból érkezik hozzánk és amiket saját bőrén is tapasztaltak már egyesek. Ne tedd magad nevetségessé és ahelyett, hogy azt mantrázod, hogy "nézz szét a világban" és azt feltételezed, hogy "még nem jártál külföldön" ezekkel az érvekkel egyrészt rettenetesen mellélőttél, csak azt bizonyítod, hogy képtelen vagy érvelni, fejjel mész a falnak, szerintem el sem olvasod rendesen a válaszainkat vagy ha mégis nem vagy hajlandó értelmezni...vagy a másik tippem az, hogy nem vagy képes arra, hogy értelmezd. De az meg már nem a mi problémánk, ezzel mi sajnos nem tudunk mit kezdeni.

Jártunk külföldön, találkoztunk muzulmán nőkkel, a Keletinél élesben megfigyelhettük az "értékrendjüket" és ezeket neked mind elmondtuk, de te csak azt szajkózod, hogy "mi a bizonyíték?" meg ehhez hasonló gyöngyszemek. Ezek az érvek tudod mikor működőképesek? Mikor alapot szolgáltat nekik az ember, mi ezt megtettük, de a mondottakat te úgy tűnik nem vagy képes megemészteni...de mint azt mondtam ez a te problémád nem a miénk.

Azt is elmondtuk, hogy a bevándorlók legtöbbje nem terrorista, ez tény! Viszont attól, hogy nem terrorista még gondolkodhatnak radikálisan, ami viszont ha megvan már ki van kövezve az út a bajhoz.

De ha már ennyire a bizonyítékokat kéregeted tőlünk...nekem van olyan ismerősöm, akinek a lányát megfertőzte ez a vallás. Persze nem a terrorista gondolkodás szintjén van, de egy kedves, szép, okos, nevetős, vidám, tehetséges lányból egy komor, agyonfátyolozott, tenyészkancát csinált, aki már nem tekint magára úgy, mint büszke szabad nőre, hanem csak egy férfi kiszolgáló, alávetett cselédre.

Persze ez gondolom téged csak még boldogabbá tesz ez a történet, de ez a lány családjának elviselhetetlen kín, totál átmosták a fejét.

Az lehet, hogy az iszlám vallásúak magukra úgy tekintenek, mint a béke vallásának követőjére, de Európa soha az életben nem fogja a béke vallásának tekinteni, mert NEM AZ!

Nem minden iszlám vallású terrorista (ez természetes, hisz akkor már kihaltunk volna), de minden terrorista iszlám vallású, méghozzá a legradikálisabb fajtából. És most én mondom neked, hogy nézz már szét egy kicsit a nagyvilágban. Tudsz nekem most olyan terror szervezetet mondani, ami nem iszlám vallású? Szolgáltass nekünk bizonyítékokat, akkor talán ne csak mantrázz, mert az egy vita lefolytatásában a legnagyobb hiba, amit csak el lehet követni. Eddig te kérted tőlünk a bizonyítékokat, most mi kérjük tőled őket! Bizonyítsd be, hogy az iszlám vallású országokban a nők nincsenek elnyomva! Bizonyítsd be, hogy ez a vallás a békét és szeretet hirdeti! Hozz példákat arra, hogy milyen esetekben mutattak emberséget embertársaik iránt! Bizonyítsd be, hogy az utazási irodák nem mondták be a tv-be, rádióba, hogy melyek azok az országok, ahova veszélyes menni! Bizonyítsd! Ha ezeket alá tudod támasztani, ha tudod bizonyítani, hogy az állításodnak, miszerint az iszlám vallás a béke vallása, alapot tudsz szolgáltatni, akkor már érdemben értékesek lesznek a hozzászólásaid, mert így hogy csak mantrázol, kinevetteted magad.

2015. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/265 A kérdező kommentje:
Egy német kórházban dolgozó orvosnő segélykiáltása: [link]
2015. dec. 1. 09:02
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!