Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Így Párizs után Bécs mennyire...

Így Párizs után Bécs mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Én kint tanulok, de ez eléggé megrémített. Bécs mennyire lehet célpont?

Meg most lesz főleg a karácsonyi vásár.



2015. nov. 14. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
És rögtön az első válaszoló megválaszolta helyesen. Bárhol lehet terrortámadás, tekintve, hogy mindenhova betelepültek a bevándorlók...
2015. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem meg, én nem csak arra megyek, de Bécsben lakok.

De Bécs mennyire fontos "célpont"?

2015. nov. 14. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

A haverom, Ahmed azt mondta, most ti jöttök.

Viccet félretéve ha ott laksz, miért nem ott próbálsz tájékozódni? Mit mond a bécsi rendőrség?

2015. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

Sokkal veszélyesebb mint Párizs.

A cionisták utálják Németországot és Ausztriát történelmi sérelmeik miatt. Ott egyelőre nincsenek eléggé kiépítve a proxy csoportok, ahhoz hogy ilyesmit tudjanak csinálni, ezért most még békésebb, de nem sokáig.

2015. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Aki teheti az kerülje idén a bécsi vásárt. Erre a TV-ben is figyelmeztettek. Én speciel lemondtam, mert terror veszély van, Bécs igenis veszélyes hely ilyen szempontból.
2015. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Hát a helyedben nem mennék olyan helyre, ahol egyszerre sok ember van.

Mondjuk karácsonyi vásárra sem. Az még pluszban azért is célpont lehet, mert lényegében egy keresztény esemény.

2015. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon készültem én is a vásárra, de rémisztő, ami Európában zajlik. Szerintem kiszámíthatatlanok ezek a dolgok, ezért vigyázz magadra.
2015. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Hát persze, hogy veszélyes. Meg Csajágaröcsöge is, ha ezeknek a barmoknak ölni támad kedvük.

Mellesleg nem sokkal a párizsi robbantás előtt Damaszkuszban egy egyetemen 50 ott tanuló (orvostanhallagató) lányt öltek meg. Pár hónappal ezelőtt pedig egy iskola előtt robbantottak, ahogy kisgyerekek haltak meg.

Ezekről néma csönd.

Gyakorlatilag sehol sem vagy biztonságban, amíg ez a banda támogatást élvez a világ egy-két gazdag országától.

2015. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!