Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A lezuhant orosz gépen is...

A lezuhant orosz gépen is meghatak ennyien, az miért nem érdekelt senkit?

Figyelt kérdés
Sajnálom a francia embereket meg szörnyű ami történt,de az orosz gépen is meghalt csomó ártatlan túrista,mégsem ment ezerrel a prayforrussia,meg senki nem rakta ki az orosz zászlót a feje helyett a faszbúkra.
2015. nov. 14. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
2015. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
láttam már mások is feltették a kérdést,bocs
2015. nov. 14. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Jogos a kérdés... mert a nyugat képmutató talán azért...
2015. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Más az, hogyha találgatsz vagy vannak felvételek. Az orosz géppel kapcsolatban nincs hivatalos szakvélemény. Mindenki csak találgat és az ISIS bejelentette, hogy ők lőtték le. Ez persze valótlan, mertha nagyhaltávóságú légvédelmi rakétáik akkor inkább a valami katonai harci- vagy szállítógépet próbálnának lelőni, annak sokkal nagyobb a haszna, mint egy civil gép lelövésének
2015. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Ez persze valótlan, mertha nagyhaltávóságú légvédelmi rakétáik akkor inkább a valami katonai harci- vagy szállítógépet próbálnának lelőni, annak sokkal nagyobb a haszna, mint egy civil gép lelövésének"


Talán épp a terroristák válogatnak katonák és civilel között.

2015. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Talán épp a terroristák válogatnak katonák és civilel között."


Egy 10-11 000 méteren repülő gépet leszedni képes légvédelmi rakétakomplxum kilónkénti ára szerintem üti az aranyét. Egy városban lövöldözősdi megvan pár százezer forintból.

2015. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha az orosz gepet bizonyitottan terrortamadas szedte volna le, akkor lennenek orosz zaszlok is a facebookon.


De maguk az oroszok is kodositenek, gyakorlatilag nem tudunk semmit, csak hogy lezuhant a repulo.


Ami ugyan tragikus, de nem vetheto ossze azzal ami Parizsban tortent.


Egyebkent meg mindenkinek szuveren joga, kivel vallal szolidaritast, szamonkerni ezt nincs jogod.

2015. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A másfél éve eltűnt maláj gépnél se volt ilyen, holott annál még fel is vetődött bennem, hogy lehet köze az IÁ-nak hozzá, mivel Malajzia is iszlám ország, a pilóta is arab volt, elképzelhető, hogy előre meg is volt szervezve, csak ezt nem vállalták magukra, esetleg azért, mert hibáztak, és nem úgy sült el, ahogy tervezték, nem maradt meg a nyoma, amivel bizonyítani lehetne, hogy ezt is ők csinálták. Ki tudja. De aztán lehet, hogy tényleg semmi közük hozzá.


Az utána Ukrajna felett lelőtt szintén maláj gépet se kapták fel ennyire, mert azt meg rögtön a kelet-ukrán felkelőkre fogták.


Aztán volt az a német elmebeteg, aki a hegynek vezette a gépet a Francia-Alpokban. Itt se zászlóztak, mert nem az IS volt a dologban.


Meg a napokban volt, csütörtökön, ha jól emlékszem, Libanonban egy merénylő felrobbantotta magát, és a közelben lévő több száz ember is belehalt. Nem tudom, hogy IS-tag volt-e vagy csak sima öngyilkosjelölt, nem is írtak róla, csak most Párizs után voltak erre panaszok, hogy ezzel bezzeg senki se foglalkozott.


Én úgy vettem észre, mostanában csak az kap akkora felhajtást, ami bizonyítottan az IS munkája.

2015. nov. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Nekem meg az a fura, hogy szamonkerned hogy tegyenek ki libanoni zaszlot is...


Te nem europai vagy? Nem Parizs van hozzad kozelebb fizikailag es kulturalisan is, nem pedig Bejrut?

2015. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Egy 10-11 000 méteren repülő gépet leszedni képes légvédelmi rakétakomplxum kilónkénti ára szerintem üti az aranyét. Egy városban lövöldözősdi megvan pár százezer forintból."


Azért egy "rakétakomplexumot" nem szoktak fellőni 10-11 000 meter magasra, elég csak egy rakéta.

2015. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!