Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mért Amerikát hibáztatja...

Mért Amerikát hibáztatja mindenki a migránsokkal és a terroristákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Európa engedi be őket, a párizsi merénylet a francia sziriai beavatkozásának a válasza volt, szóval hol jön ide az USA a képbe?

2015. nov. 15. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Európának nem kellett volna beengednie őket ez igaz.


De az USA nem lépett fel időben az Iszlám Állam ellen és még most is tétlenkedik.


de most már késő mert ha szétverik az Iszlám Államot akkor a maradék is jön ide mészárolni.


Szóval már késő... Jön aminek jönnie kell

2015. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Talán szaladjunk vissza kicsit az időben. Az amcsik sunyiban támogatták az arab tavaszt, ahol sorra megpróbálták a helyiek megdönteni a diktátorokat. Mára már látjuk, a legtöbb helyen ez katasztrófát okozott. Külső szemlélőként még mindig jobb volt egy stabil diktatúra, mint egy kaotikus közel kelet, amiből az Iszlám Állam kinőtte magát.
2015. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

És nektek mi a bizonyítékotok rá, hogy az USA pénzeli a bevándorlókat és az ISIS-t?

Ja, mert a Putyin-imádó haverjaitok azt mondják? Értem már.

2015. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Márpedig a kérdezőnek igaza van.

Ha az EU nem engedi be őket, akkor egy darab nem jött volna.

Erről ennyit, a témáról való beszélgetést befejeztem.

2015. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is épp ezen agyaltam, a többség Amerikától a szabadkőműveseken át a zsidókig mindenkit hibáztat, csak egy embercsoportot nem, a muzulmánokat.
2015. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

6#

Én is így gondol,teljesen mindegy mekkora háborút robbant ki az USA a Közel-Keleten, ha a migránsok befogadása helyett más intézkedésekkel foglalkozna az Eu.

A párizsi áldozatok egyben a Merkel, Junkcher féle politikusok lelkén szárad.

2015. nov. 15. 13:20
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Igen, nyilván az USA arra használja fel szűkös erőforrásait, hogy a legerősebb szövetségesét tönkretegye.

Nem hogy mondjuk Oroszországot vagy Kínát, esetleg a feltörekvő Indiát és Brazíliát gyengítené, mint potenciális ellenfeleit, áhh nem, most mindennél lényegesebb, hogy tönkretegye az EU-t és ezzel még nagyobb sz*rt csináljon saját magának.


Imádom a konteós marhákat, mindig jót szórakozom rajtuk.

2015. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"csak egy embercsoportot nem, a muzulmánokat."


Jobban mondva a szélsőséges muzulmánokat.

2015. nov. 15. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Azért, mert az USA forgatta fel ezeket a közel-keleti országokat.


Az EU hülye, hogy beengedi őket, de a fő bűnös az USA, ami felforgatta ezeknek a népeknek az országát.


Szaddamot meg Kadhafit is hagyni kellett volna a helyén, meg Assadot is.


Ideje lenne megtanulni, hogy nem kell belenyúlni más országok dolgaiba, csak mert nem tetszik a kormányuk.

2015. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem azt mondom hogy amerika egy szent de az most nem ők harcolták ki ezt az iszlám vezetők elhatározták hogy minket "meghittérítenek" és szépen idejönnek ha akarjuk ha nem . amerikát most csak kifogásnak használják .
2015. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!