Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ahhoz az izraeli...

Mit szóltok ahhoz az izraeli állásponthoz, hogy a radikális homofóbokat a terroristákkal egyenlő bánásmódban kell részesíteni és korlátlan ideig őrizetben is tarthatók?

Figyelt kérdés

Ez kéne sztem ide is, véhgre egy érdemi lépés lenne. Aztán mindjárt megszűnnének a problémák.


Csak ugye náluk léteznek emberi jogok, és felismerték a kisebbségek elleni gyűlölködés veszélyeit.

Aki nincs képben: volt egy homofóbia elleni tüntetés Izraelben, ahol megkéseltek egy 16 éves lányt szélsőséges homofóbok, nem sokkal korábban pedig egy másikat nyírtak ki.


Erre a miniszterelnök elrendelte, hogy mostantól a homofób cselekmények a terrorista cselekményekkel azonos megítélés alá esnek jogilag, és az elkövetőkkel szemben akár fizikai erőszak is bevethető, ill. kapásból fél éves őrizetben tarthatók, amely őrizet viszont korlátlanul hosszabbítható.


Ehhez ki mit szól? Azért ez már intézkedés. A kövekkel dobálózó, "mocskosbu.ik" pólókban ordítozó elemek eltűnnének, ha itt is hasonló intézkedéseket vezetnének be? Mert szükség éppenséggel lenne rá bőven....


Mi a vélemény? Nálunk miért nem jut eszébe a kormánynak valami érdemit lépni a nyugalom érdekében?



2015. aug. 3. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Itthon semmi gond a melegekkel. Igaz, a felvonulással nem érte egyet, de nem bántanak senkit. Össze sem lehet hasonlítani a terroristákkal. Nem tehetnek a nemi identitásukról.
2015. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"Nálunk miért nem jut eszébe a kormánynak valami érdemit lépni a nyugalom érdekében?" - például betiltani azt a felvonulást, ami valójában a homoszexuálisok méltósága és privát szférája ellen irányul?
2015. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szőnyeg alá söpörnék vele a problémákat és a felszín alatt tovább gerjesztenék vele az indulatokat.
2015. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Kerdezo nem tudom honnan veszed ezt a marhasagot, de Izraelben semmi ilyesmi nem tortenik. Biztos, mert eppen itt vagyok.
2015. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egeszen pontosan: a gyilkossag igaz, de a miniszterelnok elitelte azt. Nem a homokosokat hasonlitotta terroristakhoz, hanem azt, aki gyuloletbol gyilkol.
2015. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Komplikato ***** válasza:
Ha valaki mások testi épségét és letét veszélyezteti vagy direktben árt neki az bűnöző. Lényegtelen az elkövetés oka. Szerintem teljesen érthető, hogy így döntöttek.
2015. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ezek szerint nagyon félreérthetően írtam ...


a homofóbok ellen mondta ezt a miniszterelnök, nem a melegek ellen héééé !!!

(és ha mégse így van, akkor bocs, hazudik a híradó ...)

2015. aug. 3. 18:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, te jol irtad, en ertettem felre.
2015. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szerencsére nálunk európában, illetve ázsiában normálisabbak az emberek. Itt a bu zikat itélik el. Nem a bu zi elleneseket. Szerencsére. A régi szép idők... amikor a bu zikat még felnégyelték, kimicskágolták, elégették... feldarabolták....bizony hiányoznak ezek az

idők.

2015. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát pedig én már sokszor feltettem a kérdést, hogy vajon a sok fóbia közül miért pont a homofóbiát nem kezelik .... jó kérdés, igaz? pedig pont olyan, mint egy agoraphobia, anacrophobia, stb. sőt, durvábban és mélyebben érinti a személyiség egészét sztem, tehát eléggé indokolt lenne a pszichiátriai kezelés.
2015. aug. 6. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!