Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az amerikai barátaink és...

Ha az amerikai barátaink és szövetségesünk nem akar bevándorlót a szabadság országába, ami gyakorlatilag a bevándorlókra épült, akkor a magyarokra miért akarják ráerőltetni őket?

Figyelt kérdés
Azért én csalódtam az amerikaiakban emiatt megmondom őszintén. Pedig testvéremként szeretem őket.
2015. nov. 20. 05:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak ott is ilyen és olyan emberek is.

Vannak, akik az USA állampolgárai és támogatják a bevándorlók befogadását és vannak olyanok is, akik nem. Ők azt sem támogatják, hogy Magyarország fogadjon arab bevándorlókat.

De nincs konkrétan olyan, hogy egy 330 milliós országban mindenki ugyanúgy gondolkodik, ahogy a konteós marhák azt elképzelik a leegyszerűsített világképükben.

2015. nov. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az USA akarja Magyarorszagra raeroltetni a bevandorlokat? Na ez meg nekem is uj, pedig sok ostoba konteoval talalkoztam mar.
2015. nov. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

42,1 millió bevándorlójuk van már, biztosan mind akaratuk ellenére. [link]


Mondjuk ebben a mai cinikus világban a "testvéremként szeretem őket" kijelentésre besípol a trolljelző... :)

2015. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!