Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed az Egyesült...

Mi a véleményed az Egyesült Államokról?

Figyelt kérdés
Jöhet minden. Pozitív és negatív vélemény is.
2015. nov. 21. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

A külpolitikája sok konfliktus okozója.


A belpolitika meg, hát.Vannak dolgok, amik szimpatikusak.De, vannak, amik nem tetszenek.

2015. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Mostanában csak annyi, hogy ők pénzelik a migránsokat, támadják és tönkre akarják tenni Európát. Az arab országokat is sokat támadják, folyton rendet akarnak tenni, de csak egyre nagyobb a káosz. Rengeteg embert megölnek a demokrácia nevében.

Régebben még nagyszerűnek láttam, de ez már régen volt.

2015. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Hát vannak vele komoly bajok, de még mindig jobb, hogy ők a legerősebb hatalom, mintha más lenne. Például szovjetek vagy kínaiak.
2015. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a demokrácia ott is korrupt mint mindenhol, de ott legalább adnak is valamit a népnek nem csak pofáznak:D
2015. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Tisztelem azt amit felépítettek függetlenül attól milyen eszközöket használnak. Szerintem csodás az hogy az állampolgárok büszkék arra hogy USA állampolgárok míg én kb szégyellem sokszor hogy magyar vagyok...
2015. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt,hogy a gazdagoknak jó hely,a szegényeknek pokol.
2015. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Pedig szégyelhetnék ők is magukat pl. sok legyilkolt ártatlan arab és más nemzetiségű ember miatt. Azért, hogy korlátlanul pazarolják az energiát, olajfalók, benzinfalók.

Nagyban hozzájárulnak a klímaváltozáshoz. De ez nem érdekli őket.

Kövérek, agresszivak, beképzeltek, tájékozatlanok.

2015. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Kicsit hasonlít az Oszmán birodalomhoz. A gazdaságát a hadiipar és a hadizsákmányok működtetik. Most, hogy az emberek ébredése miatt kezd elesni ezektől, bukásnak indult.
2015. nov. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!