Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miből áll egy ISIS-es katona,...

Miből áll egy ISIS-es katona, mindennapja?

Figyelt kérdés

Megpróbálom megérteni, hogyan élhetnek ők. Mi gerjesztette azt a terrorizmust amit csinálnak és hogy azokat a kivégzéseket, miért csinálják. Mi igazolhatja a lelükben?


Lehet, hogy normális lelkivilággal születtek, a NATÓ bombázásokban sok szeretteiket elégve látták holtan és arra gondoltak, hogy ezt a fájdalmat visszaadják a bombázók szeretteinek ? Lehet hogy hasonló dolgok generálták a terrorizmust? Vagy más van a háttérben?


2015. nov. 22. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy normális lelkiviláguk van. Valószínűleg sokuk keresztülment borzalmakon, és mások is, akik nem lesznek terroristák. Nyilván van revans vágy is, mögötte pedig erős küldetéstudat és áldozatkészség.


Miből áll egy napjuk? Az attól függ, hogy kiképzés alatt állnak-e vagy alvó sejt tagjai. Kiképzés alatt hajnalban kelnek, gyakorlat, két óra pihenő, majd estig újabb gyakorlat. Emellett kapnak elméleti oktatást is. A kiképzett "legények" aztán affinitástól függően mennek öngyilkos merénylőnek, ágyútölteléknek a frontra, vagy vissza az országba merénylőnek, ahonnan jöttek (az értelmesebbje esetleg toborzónak).


Az alvó sejt tag nem tudom, mit csinál, gondolom igyekszik minél feltűnésmentesebb életet élni, és kapcsolatban maradni a tagokkal, várni az utasításokat. Állítólag az XBOX világában tartották egymással a kapcsolatot, amit nehéz lehallgatni(?).


Mindezeket nem én találtam ki, hanem egy kiugrott ISIS-es mondta el állítólag egy nyugati lapnak.

2015. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!